Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan 24-én volt a mensim...

Jan 24-én volt a mensim utolso napja. 4 napig tartott, de a havim általában 5-6 napos és csak 1 nap volt véres, 3 nap pedig csak sotétbarna és csak 1 betét kellett naponta. Pedig ez rám nem jellemzo. Reméníkedhetek, h baba van a dologban?

Figyelt kérdés
De a havim utolso napja ota gorcsolget a hasam, álmosság és éhség kínoz, a hasam pedig "puffadt" azota is. A nadrágom nehezen tudom begombolni, fáj a derkam is. Multhéten csináltam 2 tesztet, de negatívak lettek.
2008. febr. 4. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet babó,a teszt miatt ne keseredj ismételj, szorítok, hogy pozitiv legyen.Csináld reggeli vizeletből.Sok sikert!

2008. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jan 11én én is így jártam. Nekem is mindig 5 napos a mensim, jan11én jött most meg, 2 nap volt vérzés, a többi napon csak halvány nyálka volt. Csináltam teszteket, mind negatív volt. Nagyon reménykedtem, de sajna nem volt baba. Azóta már ezt a doki is megerősítette, hogy nincs baba. A szervezetem már felkészült, a terhességre, talán azért volt az a mensi csak 2 napos. Azóta volt egy újabb p.érésem, várom megint hogy baba legyen, febr,13én NEM kéne megjönnie. sok sikert neekd!
2008. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Húha, nem korai még ilyen tünetekt érezni és produkálni?

Hány naposak a ciklusaid?

De szerintem csak a PÉ-d érzed, hiszen még csak a 10.napján vagy a ciklusodnak...

De szerintem tesztelgetés helyett el kéne menned a dokidhoz.

Ne haragudj rám, ez csak az én véleményem :D

2008. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Szorítok neked!! Neked is voltak hasonlo tuneteid? Bízom benne, h baba van a dologban, de nem merem beleélni magam. Mindenesetre tegnaptol csak a palástfu teát iszom és a ciklus.hu szerint ma van a PÉ-em, tehát a babaprojekt nem állt le. De azért a dokit holnap felkeresem.
2008. febr. 4. 18:07
 5/6 A kérdező kommentje:
A 3 válaszolonak: A ciklusaim 28 naposak és januárban a havim késett 11 napot.
2008. febr. 4. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3. VÁLASZOLÓ VAGYOK.

Nekem is késett Dec 30-re vártam és ehelyett 10-én jött meg.

Remény mindaddig van, amíg a mensi nem jelentkezik :D


Mindenesetre én kívánom, hogy úgy legyen ahogy TE szeretnéd!

2008. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!