Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt aki meg tudja osztani...

Van itt aki meg tudja osztani a tapasztalat velem sargatest es utrogestan ugyben?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta hogy 3x2 utrot kellene hasznalnom. De. Azt mondta hogy eleg az első teszttől. De ha biztosra akarok menni akkor már ovu után elkezdhetem. Most akkor melyik legyen? Ha ovu után egyből elkezdem az jobb? Volt aki így hasznalta? Segitett? És miért jobb ovu után elkezdeni??? Bicsanat ha hosszú lett a kérdésem. De már volt 3 vetélésem és biztosra szeretnék menni.
2016. máj. 31. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Na pont az maradt ki hogy sárgatest elégtelenségem van.
2016. máj. 31. 15:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ovu utántól szedtem addig, amíg meg nem jött. Mikor terhes lettem, akkor meg 12 hetes korunkig. És azért, mert ha nincs elég sárgatest, akkor már a beágyazódás sem sikerül, és sosem fogsz pozitívat tesztelni.
2016. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha neked már volt vetélésed, akkor valszeg a megfoganás részével nincsen gondod, nekem volt, azért szedtem rögtön középídőtől. Nálad lehet, hogy elég később is.
2016. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a valaszt.
2016. máj. 31. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedd csak ovutol! En is igy szedtem.masodszorra összejött 😃 bar nem ertem miert egybol a legnagyobb adagban kell szedned. Ártani mondjuk nem art. Nekem 2x1et kellett ovutol.aztan 5+4hetesen volt kicsi barnazas igy mar emelnem kellett 2x2re. Aztán egy het múlva 2x3 ra.
2016. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem ugyanez a bajom. Tavaly elvetéltem...(átlag 1.7, max 2.8 voltak a progi értékek)Most peteérés után ( volt egy érett petém) elkezdtem szedni és most terhes vagyok, beágyazódott. 6 hetes vok.Jövőheten kontroll akkor már 7 hetes leszek. Ja és 3X1 szedek, eddig minden ok. 😊
2016. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!