Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic tapasztalat?

Inofolic tapasztalat?

Figyelt kérdés
kinem mennyi idö útán hatott? menyit szedett?

2016. máj. 23. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ajanlottak olcsobb keszitmenyt ami allitolag ugyanazt tartalmazza. Azt mondta a patikus hogy ez is jo es joval olcsobb. Folio forte a neve.
2016. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Myo Inositol-t rendeltem, ez is ugyanaz, mint az inofolic, endokrinológus is azt mondta, ez is jó. Nekem az endo doki azt mondta, mindenképpen 2x1 kell, reggel és este.
2016. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én is ezt vettem mert olcsobb. De nem tudom menyiben járul hozzá a fogantatáshoz illetve milyen gyorsan hat.
2016. máj. 23. 15:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az endokrinolóhus, hogy az inzulinszabályozásra jótékonyan hat, és a peteérést is segíti, jobbak lesznek a peték.
2016. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja szedem. Még sosem volt a progeszteron szintem 15 nmol/l-nél magasabb, de az előző hónapban 29 lett! Nekem ez egy pozitív tapasztalat.
2016. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem sajnos nem tudnak kiszabadulni a petesejtjeim és cisztává alakulnak. Pedig anyira szeretnénk az babát.
2016. máj. 23. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim letiltott róla, mert hogy sokaknál roncsolja a petesejtek minőségét...
2016. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dinus87 ***** válasza:
Szia!! Nekem is endokrinologus ajánlotta az első doboz után rögtön teherbe is estem sött egy kicsivel hamarabb mert 7hetes voltam mire kiderült.Nekem napi egyett kellet inni!!! Szerintem jó!! Megéri az árát.
2016. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

11 napja szedem elvileg 27én lesz az ovum de mult honapban is csuszott egy hetett. Teszteltem és arra lett pozitiv remélem nekem is segit.

Gratulálok a babához :)

2016. máj. 24. 14:36
 10/11 Dinus87 ***** válasza:
Köszi!a kicsi fiam màr 1.5éves elmúlt sok sikert neked .sosem gondoltam volna hogy az elsö adag utàn össze jön mert màr annyi mindentvprobàltam. De ez bejött csak ajànlom mindenkinek
2016. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!