Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez erősödésnek mondható? + Teszt

Ez erősödésnek mondható? + Teszt

Figyelt kérdés

[link]


Felső tegnapi, alsó mai.

Elég erősödés ez, vagy ha terhes lennék jobban kellene látszódni ?


2016. máj. 29. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Kétnaponta duplázódik a hcg, egy nap különbséggel nem lesz erősebb egyrészt. Másrészt az otthoni tesztek nem alkalmasak a hcg mennyiségének kimutatására, fölösleges ezen rugózni. Ha késik a vérzés, tesztelni kell egyszer és kész. A többivel csak idegesíted magad. Egyáltalán kêsik már?
2016. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akárhogy nagyitok rá se látok semmit egyiken sem
2016. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Hagyjatok mar ezt a hulyeseget,hogy 2naponta duplazodik a hcg....


[link]

2016. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kis szerkesztessel a teszted...


[link]

2016. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen már késik. Öt napja.
2016. máj. 29. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem látok semmit :(

Én is 5 nap késésnél teszteltem, olyan erős volt a csík, hogy épp csak nem mászott le...

2016. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem ezek negatív tesztek...pláne 5 nap késésnél. Persze csak ha tudjuk mikor volt ovu. Ha később, lehet még nem is késik.
2016. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem lombik után volt ilyen tesztem. A vérvételen 16-os hcg-m lett, ami sajnos csak azt igazolta, hogy valami elindult, de nem sikeresen. Ezt hívják kémiai terhességnek.

Szívből kívánom, hogy neked ne ez legyen, de jobb nem beleélni még magad addig, amíg nem erősödik meg jobban a 2. csík. Szurkolok, hogy pozitív legyen!

2016. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En látok valamit de erősödést nem

Szerintem várj legalább 3-4 napot es ha akkor sincs semmi abltozas akkor becsap a teszt vagy gond van :/ drukkolok

Elso nem tudó miert lett lepotozva

2016. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!