Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a jobb? Ha teazok,...

Melyik a jobb? Ha teazok, vagy ha kavezok terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Sokszor hallani, hogy a tea (fekete) meg artalmasabb, mint a kave. Most akkor mi a szitu?
2008. szept. 25. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a "szitu", hogy ha magasabb a vérnyomásod a terhesség alatt, akkor semelyiket, de ha váltasz 3in1 kávéitalra az elmegy..feketézel, akkor inkább egyet igyál..a tea ugyanez..

Ha probléma van a vérnyomásoddal, akkor mindegyik épp olyan káros a vérbőség miatt, ráadásul kihat a köldökzsinór lüktetésre is..nekem 100/50 alatti a nyomásom,még javasolták is.

2008. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
inkább teázz mert a kávéban coffein van és káros a babának de viszont almalét sokszor igyál mert az jót tesz a babának
2008. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fekete teában pedig tein van, ami pont olyan hatású mint a koffein..
2008. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy speciàlis orvosi könyvem abban ez àll:napi 1-2 csésze fekete kàvé vagy tea még nem àrtalmas.

Én bizony ittam fekete kàvét,ös teàt is felvàltva,nem lett semmi bajunk.

Az energia italt ne fogyaszd,az àrthat sokat

2008. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kávét ajánlották jobban. Bár nekem nagyon alacsony volt a vérnyomásom(90/60) ezért kellett kávét innom,de én is a 3in1-ben iszom és ittam,és abból is a márkásat(Nescafé). Szerintem inkább kávézz,de mérsékkel.
2008. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes, nekem is baromi alacsony a vérnyomásom, mégse ajánlotta senki, hogy nyomjam teli magam koffeinnel..... talán mert gátolja a kalcium felszívódását???


A teához egy tipp: ha lobogó forró vízzel leöntöd, és azt az első vizét kiöntöd, majd a már leforrázott teát áztatod a vízbe, amit megiszol, akkor az élénkítő hatása megmarad, de a koffein (vagy tein, nem tudom melyik van benne) az kimegy belőle, így biztos nem ártasz senkinek, és még élénkülsz is kicsit. ;)

2008. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
A védőnő szerint a fekete tea és a kávé nem jó de pl. zöld teát lehet inni.
2008. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!