Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt melyik a...

Terhesség alatt melyik a jobb, Aloe gél, vagy terhes vitamin?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Elevit vitamin, ezen kívül minden mástól tartózkodnék a helyedben, nem lehet tudni, hogy milyen hatással van a magzatra!


Én a terhesség alatt csak Forever fogkrémet használtam minden mással leálltam.

2010. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én az Elevitet ha fizetnének sem szedném be. Elvileg csak vitamin, aminek ugye káros hatásai nincsenek, érdekesmód mellékhatásai vannak. Soha nem venném be.
2010. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedek már 3 hónapja. Még nem jött össze a baba, de vettem még egy dobozzal, mert nekem bevált, semmi bajom nincs tőle. Egy grammot nem híztam, étvágyam sem nőtt. Csak arra kell figyelni, hogy étkezés közben vagy után vedd be. Én ezt ajánlom. A gélről nem tudok véleményt mondani, mert nem ittam még.
2010. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedek elje óta, doki és védőnő tanácsára, egymástól függetlenül mondták. Semmi mellékhatását nem tapasztalom, de vannak más terhesvitaminok is amelyikvől válogathatsz, az aloe jó és egészséges, de biztos nem helyettesít minden egyes magzatnak szükséges vitamint, bármennyire is jó.
2010. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Femibion 800-at szedek három hete, semmi bajom nincs tőle, sem plusz étvágy, se hányinger, minden ugyanolyan, mint előtte. Jövő hétre nem várom.
2010. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!