Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Utrogestant hány napig...

Az Utrogestant hány napig kell használni?

Figyelt kérdés
Segítség kellene.Inszeminációm volt 3 napja,másnap el kellett kezdenem az Utrogestant használni,én úgy emlékszem,hogy csak egy napig kell használni ,de lehet,hogy tovább is?Minden nap?Ha valaki tudja,nagy segítség lenne,ha válaszolna. Köszönöm előre is. Ani
2008. szept. 24. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 2 misseb ab után kaptam a 3 simán megfogant terhességnél.3 dobozzal használtam el,napi 2*2 golyót kellett felhelyeznem.
2008. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az Utrogestant nekem minden nap 3X1-es hüvelytablettaként kellett használni!!Fontos, mert segíti a beágyazódást!Ha kiderül, hogy nem sikerült, majd akkor kell abbahagynod.Ha összejött, márpedig ebben kell bízni, akkor a terhesség 12-13. hetéig kell használni szigorúan, ameddig nem lesz méhlepény, ami termeli a sárgatestet az Utrogestan helyett!

Legalábbis nekem így volt!

23 hetes kismama

2008. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!