Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs fájdalom?

Ovulációs fájdalom?

Figyelt kérdés
2-3 napja van tojásfehérje szerű váladékom, tegnap és tegnapelőtt ki is használtuk a termékeny napjaimat, ma viszont elég erősen érzek a bal petefészkemnél középidős fájdalmat (tehát valószínűleg ma van? a peteérésem), aminek következtében sajnos nem is kívánom ma a szexet. Ezáltal vajon elhalasztok egy újabb hónapot? Vagy lehet hogy a tegnapi és tegnap előtti "akciónkból" sikerül teherbe esnem? Bújjak úgy ágyba a férjemmel, hogy nincs hozzá kedvem? Nem tudom mit tegyek, mert szeretnék nagyon kisbabát. Ha volt már hasonló tapasztalatotok, kérlek írjatok, ti mit tettetek/tennétek a helyemben?
2007. nov. 13. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia a váladékod arra utal ,hogy mostantájt van a peteérésed.Én most a 4dik peteérés alk.estem teherbe,de pontosan nem tudom melyik napon mert mi is ígyekeztünk,de nem azért bújtunk sosem össze,h.na most jó lesz..Peteérés után is voltunk együtt és lehet pont ez volt a jó.A szúró fájdalom nekem is megvolt az előtte levő hónapokban,pedig azelőtt sosem...mintha tudta volna a szervezetem,hogy most védekezés nélkül megy minden.De nekem nem volt fájdalmas annyira,néha szúrt meg nxilalt pár percig és abbahagyta,volt,h.napjában többször is volt.Valahogy nem ijjesztett meg,mert olvasgattam a neten,h.ilyen szokott lenni.Viszont az tuti,hogy nekünk úgy sikerült a baba,hogy az utolsó hónapban már nem számolgattam semmit akkor voltunk együtt mikor jól esett stb.Előtte mi is erőltettük párszor,nm vezetett sikerhez.Most,hogy nem erőltettük itt figyel a pocaklakó.A lényeg te is kapcsolj ki,ha nem nagyok a fájdalmak várj,ha nem bírod menj dokihoz miatta.Sok sikert a babyhez!:)
2007. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem szabad ennyire görcsösen akarni. Akármikor teherbe eshetsz, nem csak a számolt napokon. Ha nem esik jól ne csináld. A baba szerelem baba legyen, ne "most gyere papa, ma van a napja..." gyerek.

Szerintem

2007. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha peteérés előtt együtt voltatok akár 2 nappal,már abból is lehet baba!Ne görcsölj és ne szexelj pusztán csak "babaprojekt"miatt!Szeressétek egymást és jönni fog a gyümölcse.
2007. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem majdnem a hazassagom ment ra a gorcsolesre,meg a papa gyere itt az ido,aztan mikor beleunt es kellokepp eltavolodtunk egymastol beke szandekbol kiruccantunk egy kicsit es azzal voltam elfoglalva h hogyan nyugozzem le mert elvesziteni nem akartam,szoval nem figyeltem a baba ugyre inkabb arra h egyutt maradjunk es ne emesszen fel minket a gyerek utani vagy.jol tettem,egy honap mulva kiderult h terhes lettem,valszeg a kiruccanas utan,mikor is szeretkeztunk es nem dolgoztunk az ugy erdekebn.hagyd ezeket a dolgokat a csudaba es ha kivanod szeretkezz ha nem ne.ugyis beugrik a mokus ha nem erolteted.sok sikert.
2007. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
sziasztok lanyok:) Nekem tegnap este kezdodott a fajdogalas, akkor meg nem volt a ovu mikroszkop alatt "oalmalevelke", viszont ma hajnalban (10 perce) amikor felkeltem, gyorsan megneztem ismet es ott voltak a palmalevelkek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csak egy a gond:( A ferj videken es csak holnap delutan jon haza, tehat ha legjobb indulattal is szamolok akkor is kb 32 ora...... Csak le ne kessuk a palmacskakat amig aktivak!!! (asszem most jol jonne egy kis erosites toletek) :)
2008. nov. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!