Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már két hete késik a mensim,...

Már két hete késik a mensim, két tesztet csináltam mind a kettő negatív (hétfőn az utolsót). De a mellbimbóim 3 hete olyan érzékenyek, hogy alig tudom megmosni is, időnként a derekam le akar szakadni. Most vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés

És az alhasam is nagyobb lett, jobban szorit a naci. És múlt héten az egyik oldalon szurt a méhem, csak egy kicsit. Orvosnál múlt héten voltam, azt mondta nem tünök annak, de nem kizárható, még korai volt.

agusztusban abbahagytam a fogamzásgátlót, de nagyjából vigyáztunk. Várni akartam, hogy kitisztuljon a szervezetem. Most nem tudom mi van. Szerintetek?


2008. szept. 24. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor most menj majd el a dokihoz, már látnia kellene a legalább a petezsákot.
2008. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Hát attól még lehetsz terhes,mert volt két negatív teszted.Lehet a hcg szinted még alacsony és azért nem mutatható ki a terhességed!Sztem várjmég 2 hetet és késztís újabb tesztet!

Boldog babavárás!

31 hetes kismami

2008. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia nekem is 2 hete késik és nekem is negarívak a tesztjeim én csak jövőhéten mek dokihoz akkor tud fogadni majd írd meg mizu veled és majd én is megírom ne idegeskedj :)
2008. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!