Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond az ha mar kb 3 honapja...

Gond az ha mar kb 3 honapja probalkozunk, azzal hogy legyen baba es nem jon osze van egy 16 honapos lanyunk, o azonnal oszejott nagyon nagyon hamar, hallotam masoktol hogy nekik is hamar oszejott a kovetkezo, nekem ezek szerint nem fog?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem három hónap után még kár ilyesmin törnöd a fejed. Fél év alatt is csak a párok 50%-ának sikerül, legalábbis ezt olvastam egy statisztikában.

Valamint gondolj arra is, hogy neked már van egy gyönyörű gyermeked, sokaknak meg az első sem jön össze évekig. Örülj a babádnak, ne is gondolj a teherbe esésre, majd jön a kistesó, h itt lesz az ideje!


De önmagad megnyugtatása érdekében keress rá a neten a másodlagos meddőségre. Azt írják, egy év rendszeres, védekezés nélküli nemi élet után beszélhetünk másodlagos meddőségről. Az egy év leteltéig még sok az idő!

2008. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem sikerülni fog!!!! Nem törvényszerű, hogy ha az első mindjárt sikerült, az így lesz a másodiknál is! csak bízz magatokban! Ciklusod rendben van?
2008. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszi szepen aranyosak vagytok:)

a ciklusom is rendbe van teljesen pontosan jon meg minden honapba, 1-2 nap elteressel hol hamarabb 1-2 nappal hol kesobb de rendben van!

2008. szept. 24. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 7 hónap alatt jött össze a babó, igaz már 38 évesek vagyunk.

3 hónap még tök normális, még a 7 hónap is az volt, ne aggódj!

2008. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!