Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ez? Folytatása lent.

Lehetséges ez? Folytatása lent.

Figyelt kérdés

Ez az első hónap,h. ovutesztelek.Ma vagyok a ciklusom 13. napján. Tegnap ovuztam először, amin nagyon nagyon halvány volt a tesztcsík.Tehát az értelem szerűen negatív.Most csináltam ovut megint, amin egyből kijött a két csík, és a teszt erősebb a kontrollnál.Akkor az azt jelenti,hogy 24-36 órán belül ovulálni fogok?Lehetséges az,hogy tegnap még alig volt vonal, már meg teljesen pozitív?Vagy ez nem függ össze egymással?Ma sok krémes vizes folyásom van, tegnap még teljesen száraz voltam.Ja és az befolyásolja az eredményt, ha reggeli első pisi óta most wc-ztem először?És az,ha a mai tesztet 1 órával hamarabb csináltam meg, mint tegnap?

Bocsi a sok kérdésért, de még nagyon zöldfülű vagyok ebben a témában.És mikor legyek együtt apával?Ma este vagy holnap reggel?


2010. ápr. 8. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
1 óra nem számít, jól csináltad. Hirtelen is lehet +, lehet, hogy a tegnapi vizelet hígabb volt. Igen, azt jelenti, hogy mostanában lesz ovud. Csinálj egyet holnap is. Szerintem ma este mindenképp akció, a holnap reggel is nagyon jó. Holnap este meg látni fogod, ha akkor is +, ...
2010. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Hát természetesen akciózunk.Lehet ez volt a baj, hogy a ciklusom 12. 13. napján nem szoktunk együtt lenni apával, mert gyűjtögessük a sok jóminőségű spermát félidőre, azaz a ciklusom 14-15-16 napjára.

Ugyanis a kérdésemben nem jól írtam, szóval a ciklusom 12. napján vagyok ma.Megsem álmodtam volna,h. ilyen hamar lenne ovum, számomra azért ilyen felfoghatatlan ez a pozi teszt.Csak reménykedem h. napokig nem lesz azért pozi, olyan sokat olvasok ilyet ezen az oldalon.

2010. ápr. 8. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindent jól csináltál ne aggódj! Holnap is lőjj el egyet mindenképp. Ha holnap is plusz akkor sikerült elkapnod a felmenő és a lemenő ágat is. Igen, elméletileg pozi után 24-36órán belül megtörténik a tüszőrepedés és rá 24 órára pedig már elhal, elsorvad. Célszerű ilyenkor minden nap 1-szer együtt lenni mert minden alkalom növeli az esélyt a babára. Tehát a pozi napokon és az első negatívon! Képzeld én is úgy jártam mint te! Ebben a hónapban 28-as ciklusnál a 12-ik és 13-ik napon lett pozitív! Hát reméljük sikerült! Drukkolok neked is!
2010. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem ált. 1-2 napig +, egyszer 3 napig volt.
2010. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,igen én is nagyon remélem, hogy sikerül!:)
2010. ápr. 8. 19:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit nosztalgiáztam itt a GYIKEN. Hátha még valaki olvassa a kerdésemet. Abban a hónapban amikor a kerdést kiírtam meg is fogant az én szépséges kisfiam aki decemberben már 7 éves lesz. Repül az idő!
2017. okt. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!