Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozztáplálás folytatása?...

Hozztáplálás folytatása? Kistesót szeretnénk.

Figyelt kérdés

Kislányunk 7 hónapos, szeretnénk tesót- Jelenleg így eszegél:

-hajnali 5-fl 6 körül szopi. (még alszik utána fél8-8-ig)

-9 körül szopi.

-fél 1-1: főzelék husival

-4 körül szopi

-7-kor gyümölcs keksszel

-lefekvés előtt (fél 9-9): nyugi-szopi.


Hogyan léphetnénk előrefelé? Mit kell kiváltani?

Légyszi ne azt írjátok, hogy még várjunk a tesóval... :-)))


2010. aug. 2. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
mi a baj a szopi ÉS tesó üggyel? tandemszopi is lehet. nem kell siettetni a hozzátáplálást.
2010. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben a 9 körülit váltanám ki következőnek. De miért olyan sürgős? Nem lehet 1-2 hónapot várni a tesóval? tapasztalat: szoptatás mellett is jöhet a baba.
2010. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Attól lehet tesó, egyébként bátrak vagytok. Úgy van ahogy az első írta, tandemszopi.
2010. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Több infot,nem jütt meg a menzeszed vagy miért gond a szopi?Én 8 hónapos baba mellett lettem terhes,napi 2x még szoptattam,ő leválasztotta magát,de nem muszaly h.nálatok is igy legyen,lehet hogy vigan tudsz majd szoptatni a terhesség mellett is.
2010. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,irjál már légyszi arról is hogy mi visz rá valakit hogy 7 hónapos baba mellett ujra terhes akarjon lenni,mert mint irtam én a 8hónapos mellett lettem azmég nem született meg,de jót tenne egy kis bátoritás olyantól aki ezt önként vállalja:-)
2010. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Ez aranyos!

Nagyon élvezünk minden percet a kislányunkkal, s nyilván kell az is, hogy nagyon jó gyerek, s úgy érzem, bőven lenne energiám a tesóra is... Persze egy kicsit amiatt aggódom, tudjuk-e majd ennyire szeretni, de biztosan...

A kérdés amiatt volt, hogy 4 szopi mellett szerintetek könnyen teherbe lehet esni? És a 9 órás szopit mire váltsam ki? Azt is gyümölcsre? Köszi a válaszokat!


Imádok szoptatni (bár nagyon megküzdöttem érte...), de a tandem nem nekem való..., azt hiszem... Ne kövezzetek meg...

2010. aug. 2. 14:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi:-) ha a babád nem válassza le magát,és már holnap teherbe esel akkor is még 9 hónapot szoptathatsz,ami összesen már 16,az meg már bőven elég.9órás szopit ki válthatod gyümire,esetleg babakekszel,tejpépre,később jogurtra esetleg.Aztén utána esetleg a 4 körüli szopit is kiválthatod
2010. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm!

Nektek meg sok-sok örömet!!! És kitartás! :-)

2010. aug. 2. 14:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 9-es szopit váltsd ki legközelebb, utána meg lehet majd a 4 órást. Legutoljára a reggeli meg az esti szopit váltsd ki.
2010. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám,hogy 1.etetés:szopi;2.etetés:gyümi;3.etetés:főzelék,4.etetés:tejtermék;5.etetés:szilárdabb,laktató kaja, lefekvés előtt:szopi
2010. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!