Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastátok? Tudtátok? Lelkesít...

Olvastátok? Tudtátok? Lelkesítés kell?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 7. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jé. Köszi :-) (Ezt én írtam, google analyticsról jöttem vissza a forrásra. Örülök, ha segít.)
2010. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy segít! Már sok ismerősömnek és barátnőmnek ajánlottam mind nagyon örültek hogy milyen tökéletesen le van írva a sok tudnivaló! Ezért tettem ide fel biztos másnak is segít! Egyszerűen szuper!!!
2010. ápr. 8. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg tuti, mert a naptármódszerrel, tehát közép idő előtt 5 nappal és utána 5 nappal, 10 napig 2-3 naponta bújtunk össze. 5 hónap után siker.

Remélem a következőnél is így lesz.... :-)))

2010. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is köszi a sok tanácsot, ez volt a 2. ciklusom amikor sikertelenül próbálkoztunk. Kicsit azt érzem, hogy mindig úgy megyünk ágyba, hogy gyerünk, most kell gyereket csinálni, és már nem is rólunk szól a dolog, és ez így tutira nem jó...
2010. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!