Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitívat teszteltem,...

Tegnap pozitívat teszteltem, ma este enyhe barnás folyásom volt és nagyon enyhe görcseim. Elmehet a baba?

Figyelt kérdés
A számítások szerint kicsit több mint 4 hetes terhes vagyok, vasárnap nem kellett megjönnie, tegnap teszteltem pozitívat, de most ettől a folyástól nagyon megijedtem.
2008. szept. 23. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A barna folyás nem jó, de lehet, hogy csak mensis. előfordulhat ilyen! De azért jó lenne, ha mihamarabb elmennél dokihoz, hogy nézzen meg! A kezdeti barnázást jobb kivizsgálni, mert tablettával és sok pihenéssel lehet segíteni rajta! De nyugodj meg, ez talán a legfontosabb! Ha nem múlik ez a barnázás, akkor menj el az orvoshoz, amint tudsz!
2008. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínü hogy ez attól van hogy a szervezeteed jelezte, hogy most kellene megjönnie és ettől van.De persze lehet a másik dolog, de arra ne is gondolj.Minnél előbb menj el orvoshoz.
2008. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, vagyis ha elmész dokihoz, akkor még nem fog látni semmit uh-n viszont az szinte biztos hogy ott a baba, hiszen késett és a teszt pozitív. Eddig semmi jele nem volt hasfájdogálásnak, az elmúlt 1 hétre gondolok... Nemtudom ilyenkor mit szoktak tenni, lehet kapsz gyógyszert...
2008. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj el dokihoz! Ha más nem derül ki, akkor is ott a barna folyás, ami elég bizonyíték az orvosnak, hogy a biztonság kedvéért felírjon neked progeszteronpótló tabit! Ami lehet, hogy nem használ, mert nincs szükséged rá, de ártani nem fog semmiképp!

Rengetegen akár többszöri vetélés után tudják meg, hogy az alacsony progeszteron okozta a bajt, hiszen most a sárgatest látja el a táplálást, amíg nincs méhlepény!

Nagyon egyszerűen megoldható probléma ez, csak menj dokihoz minél hamarabb! Boldog babavárást!

2008. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz én is azt tudom mondani.Nekem is igy volt (bár én elötte spontán elvetéltem pár éve),Befektetett a doki uh-zott.Petezsákot már látni fog és azt is nincs-e körülötte bevérzés.Nem volt szerencsére és megszültem a lányomat 2 hét tulhordással...
2008. szept. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Ma délután munka után el is megyek a dokihoz. Remélem minden rendben lesz. Majd írok, mi volt.
2008. szept. 24. 07:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál,de annyira picike, hogy még uh-val sem látta. Nem adott semmit, azt mondta pihenjek sokat és ne legyek együtt a párommal. Egy hét múlva kontroll,addigra remélem látszódni fog a picúr.
2008. szept. 24. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:

...akkor tényleg pihenj, és most tényleg semmi szex! nyugi, minden rendben lesz!

Boldog babóvárást!

2008. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg pihenj sokat most! Következőleg már több fog látszani! Egyél sok gyümit, zöldséget, no és mindent, amit megkívánsz! Használd ki, amíg nincs hányinger, mert nekem olyankor hiába mondták, hogy csak pár falatkát egyek, nem nagyon tudtam semmit sem lenyomni!!! Nekem a pihenés amúgy is kellett, szóval nem fog szerintem neked sem nehezedre esni a fekvés! Ha dolgozol, akkor viszont szerintem érdemes lenne kiíratnod magad egy kis időre, ezt a háziorvosod tudni fogja, hogy hogy megy! Ha szeretnéd a babát, tedd meg! A munkahelyeden, ha nem akarod, egyenlőre ne mondd el, beteg bármikor lehetsz! 21:14-es hozzászóló
2008. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!