Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki tegnapra...

Van itt olyan, aki tegnapra nem várta a nem vártat?

Figyelt kérdés
Én így jártam. Mostanában mindíg 28 naposak a ciklusaim és az tegnap le járt. Nagyon meg jön érzésem van de a hőm, most meg mértem 37,2. Tudom , hogy nem ilyenkor kell mérni de nem vagyok beteg és nem szokott napközben ilyen magas lenni.(nem vezetem a görbém.) Azét, hogy picit megjön érzésem van lehet, hogy végrebabás vagyok? Van ,vagy volt hasonlóan babás itt valaki? Van pozitív tesztje valakinek?
2010. ápr. 7. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
én mindkét terhességemnél megijedtem, mert délutám magas lett a hőm (nem akartunk görcsösen gyereket, azért mértem, mert lázasnak éreztem magam). reggeliről nem tudok beszámolni, mert soha nem hittem és nem is hiszek a mérésben. az lh teszt mindkettőnél mutatta az ovut (védekezés céljából is használtuk/használom a gépi cseppentőset). amikor már tüneteim voltak és a hőm is magugrott du csináltam tesztet (lh-t is jósnak, és sima hcg-t) mindkettő negatív volt még. nekem erős görcseim és pici rózsaszínezésem volt egyszer a nemvárt előtt már egyszer pár nap késés után. nagyon erősen fájt a hasam, tényleg, mint egy kemény mensinél, de csak nem kezdtem vérezni, aztán ezek után pár nappal nem a reggeli, hanem egy déli teszt lett pozitív halványan, akkor muttata az lh is, de másnap reggel ugyanaz az érzékenységű terhes teszt negatív lett, aztán délben megint poz. (ez szerintem a vizelet koncentrációján múlik). hát ennyit az én tapasztalatomról, ja és nekem is pont 28 napos szokott a ciklusom lenni.
2010. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöma válaszod. Akkor van egy pici remény sugár. És végül van gyermeked? Az nem derült ki a kommentböl.
2010. ápr. 7. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mára nem várom nagyon fáj a mellem de nálam ez minden hónapban így van szerintem megint meg fog jönni.Régóta próbálkoztok?A hőmérsékletből sajnos nem lehet egyértelműen babára következtetni.Mióta próbálkoztok?Mi 2 éve
2010. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Mi is pont 2 éve próbálkozunk de ebbe bele is fogunk halni. Most sem sikerült, megint meg jött.
2010. ápr. 8. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, a mérleg eddig: két terhesség, két gyerek, két fiú 5 és 27 hónapos
2010. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10.59-es vagyok.Dehogy fogsz belehalni nem szabad feladni.Nekem még nem jött meg de már nem is élem bele magamat legfeljebb majd egyszer kellemes meglepetés fog érni.Kérdés h mikor:)
2010. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, új hónap új remény, ne add fel, DRUKKOLOK!
2010. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma vettem málnalevél teát. Csak ennyit teszek a baba témában ebben a ciklusban 6 hónapja csak a pémet figyelem meg tüszőrepesztő inyekció után rohangálok ,eredmény= semmi. Kivéve a pénztárcám kicsit laposabb. A maszek orvos havonta kétszer meg a szuri sem olcsó. Igaz minden pénzt meg érne egy baba de nem nagyon bírjuk ezt mér anyagilag. Első válaszolónak gratulálok és jó egészséget a családban! Száp család lehettek!
2010. ápr. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!