Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18. hetesen mar latszik a...

18. hetesen mar latszik a hasatok? Nekem most lesz az első babam es mar egesz szep pocakom van. Mas is van igy?

Figyelt kérdés
Vagy Nektek meg egyaltalan nem latszik? Első babas , átlagos testalkatú anyukak tapasztalatait varom

2016. ápr. 25. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mutatsz kepet? :)

Nekem 17hetesen kezdett el latszani szepen, azaz akkor mar konkretan latszott. Inkabb akkor ugy irom,15hetesen kezdett el noni.

En 22.hetben vagyok :) elso baba :)

En vekony voltam nagyon,mondjuk most sem latszik,h 8kg jott fel :)

2016. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánál ekkor már idegenek számára is észrevehető volt, most a másodiknál is. Vékony testalkatú vagyok, mind a két terhességnél 0-1 kiló hízásnál tartottam :)
2016. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, nekem is látszik már...2,5 kg hízásnál tartok, már érzem mocorogni, kívülről is. Első baba.
2016. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!