Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek menjünk el orvosho...

Szerintetek menjünk el orvoshoz a párommal, mert vmi bajunk van vagy csak kicsit sűrűbben kellene próbálkozunk? Vagy vajon miért nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés

Szeretnénk már egyre jobban babát a párommal és májusban lesz 1 éve, hogy próbálkozunk. Tavaly májusban elmentem a nőgyógyászomhoz, hogy megnézzen minden okés e, belekezdhetünk e a babaprojektbe?:) Azt mondta, h minden okés velem, menjek vissza, ha állapotos lettem. Sajnos rengeteget melózik a párom is és én is így elég fáradtak vagyunk és elég ritkán próbálkozunk. Van, hogy hetente 4-5 ször is, de oylan is volt ez az 1 év alatt, hogy havonta csak 1szer 2-szer voltunk együtt, a melótól függött. De már nagyon szeretnénk babát csak nem tudom miért nem jön össze? Túl keveset vagyunk együtt? Vagy azért, mert a párom dohányzik és nem jó emiatt a spermája? De vannak, akik 1szer 2-szer csinálják és össze is jön nekik a baba, mi meg már 1 éve......jó volt, hogy havonta 1-2 szer voltunk együtt, de oylan is, hogy hetente 4-5 ször, úgyh arra gondoltam, h ha minden okés lenne velünk akkor ennyi idő alatt ennyi próbálkozásból már csak összejött volna. Szerintetek mi lehet a gond? Forduljunk orvoshoz? Már úgy el vagyok keseredve:( Annyira szeretnék már babát!

(én 25 éves vagyok, a párom 28)


2010. ápr. 7. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nálatok is érvényes lehet, hogy aki nem akar, annak elég évi 1* együtt lenni, aki akar, annak meg kevés. (jó, eltúloztam az évi 1-et). Én most doki előtt kipróbálnám a helyedben az ovulációs tesztet, ami mutatja, mikor van peteérésed, és akkor kellene együtt lennetek. bár a tudatos gyermek vállaláshoz az is hozzá tartozik, hogy a lehetséges időpont körül sűrűn szexeltek. kezdj el szedni terhesvitamint.
2010. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mi napont négyszer csináljuk ciklus közepén...
2010. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az sem jo, ha havi 1-2-szer probalkoztok, de az sem, ha tul gyakran csinaljatok. Az orvosom azt mondta, hogy ne mindennap, hanem 2-3 naponta legyunk egyutt.Az sem jo, ha sokat stresszeled magad, hogy osszejojjon, mert akkor tuti, hogy nem fog sikerulni.Javasolnam az ovu tesztet, vagy a homero modszert, hogy tudjad kovetni, mikor van peteeresed.Javasolt a terhesvitamin is, mert allitolag, ha szeded nagyobb eselye van a teherbeesenek, no meg a magzatot is megvedi, nagyon sok komoly betegsegtol.

Nagyon szoritok nektek es remelem nekunk is ebben a honapban osszejon.

2010. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el! En ugy veszem le az irtakbol, hogy nincs semmi baj. Inkabb azzal lehet gond, hogy nem "jokor" vagytok egyutt. Az elso hozzaszolo mar irta az ovulacios tesztet. Szerintem is probald ki. Nezd minden honapban, hogy mikorra varhato a tuszorepedes es igy szepen ki fogod tapasztalni a szervezetedet. Ha a tuszorepedes napja koruli napokban vagytok egyutt, akkor nagyobb az eselye, hogy osszejon. Elso lepesben probald ki ezt.

Biztos sikerulni fog, csak pozitivan! :)

2010. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátnőim az első hónapban várandósak lettek, de minden nap együtt voltak a párjukkal.

Nekem a második baba váratott magára egy évet, mert mi is csak havonta 2-4 alkalommal voltunk együtt. Amint ezen változtattunk, azonnal várandós lettem. Szex a lelke mindennek!!!

2010. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!

És most szépen sorban:))


13:16--- Igen, ez sajnos úgy néz ki ránk is érvényes:( Köszönöm szépen, kipróbálom az ovu tesztet, azt még sosem próbáltam. Ma elkezdtem szedni a terhesvitamint......hátha:)és megpróbálunk sokkal sűrűbben együtt lenni:) Köszönöm szépen a válaszod!:)


13:17--- Naponta 4-szer? Az nem sok? Csak, mert azt hallottam, hogy az sem jó, ha sokszor csináljuk, pont annyira rossz, mintha kevésszer csinálnánk. De köszi a választ Neked is:)


13:24--- Igen, én is ezt hallottam, h az sem jó, ha túl sokszor csináljuk. Akk biztos igaza van az orvosodnak:) akk mi is megpróbáljuk már 2-3 naponta, hátha végre összejönne:) Igen, ez is igaz, h nem kellene stresszelni magam, h összejöjjön, de én már annyira szeretnék babát!:) de megpróbálom lazábban venni:) Köszönöm Neked is, megpróbálom az ovu tesztet meg a hőmérőzést is bár azt még nem tom pontosan, h kell, de utána nézek:) a terhesvitamint elkezdtem ma szedni:) Köszönjük szépen, én is nagyon szorítok Nektek, h ebben a hónapban összejöjjön:) ha gondolod megírhatod az örömhírt:) Köszönöm szépen a válaszod!:)


13:26--- Köszönöm szépen megnyugtattál kicsit, h nincs szted baj inkább csak az, h nem jókor voltunk együtt:) Kipróbálom az ovu tesztet, remélem bejön:) Köszönöm szépen a nyugtatást, bíztatást megnyugtattál kicsit!:) Megpróbálok pozitív maradni:)) Köszi szépen a válaszod!:)


14:23--- Minden nap együtt voltak? Én úgy tudtam, h nem jó, ha minden nap együt vagyunk, mert nem lesz úgy jó a sperma. De akk ezek szerint van, akiknél nem így van:) Köszönöm szépen a válaszod akk ezen mi is változtatunk már!:) Megpróbálunk 2 naponta együtt lenni, tegnap el is kezdtük:))


Nagyon szépen köszönöm még1szer mindenkinek a válaszát! Megnyugtattatok:) Mostmár kicsit pozitívabban állok hozzá, megnyugodtam, h lehet nem kell doki csak sűrűbben kell együtt lennünk:)

Sok sikert Nektek is a babához és, akinek meg már van annak gratulálok és sok boldogságot Nektek!!:)

További szép napot!:)

Sziasztok:)

2010. ápr. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!