Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek endometriózisa van,...

Akinek endometriózisa van, milyen gyógynövényt használ (t) a teherbeesés elősegítésére eredményesen? Miket próbál (t) eddig eredménytelenül?

Figyelt kérdés

Cickafark és barátcserje között vacillálok. Nem tudom, melyiket lenne hatásosabb használnom. Nincs sok időm, mert bármikor kiújulhat az endo (emiatt lehetséges, hogy inszeminációra lesz szükségem, de előtte biztosan lesz egy ciklusom, amikor mindent bevetve szeretnék természetes úton babát). 4 éve hiába próbálkozunk.

Köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 7. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A cickafark helyett én a barátcserjét javasolnám. Jó még a palástfű is. A cickafark ösztrogént tartalmaz, ami nem jó nekünk, mert arra kell törekednünk, hogy a progeszteron és az ösztrogén egyensúlyba kerüljön, és az ösztrogénből több van.
2010. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is endos vagyok, de az orvosom határozottan lebeszélt arról, hogy ilyenekkel barkácsoljak, uis a gyógynövények bekavarhatnak a hormonokba, mert egy endometriosisos betegnek nem hiányzik, elég ezt is rendbe tenni.
2010. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!