Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi már évek óta próbálkozunk,...

Mi már évek óta próbálkozunk, és sajnos még mindig semmi? ! Lehet valaha babánk?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy hátrahajló méhem van, nem tudom,h. ez be -e folyásolja a teherbeesést, mert amugy minden rendben van, orvos még csak a nyár elejétől kezdett kezelni (mivel még a baba ügyben csak most mentem el hozza), van peteérésem is , de sajna még sem akar összejönni a dolog! Most kaptam clostylbegitet, ugy mondta a menzi 3. napjátol szedjem a tabit, és ha a 8. napnál tartok akkor menjek vissza hozza! De még késik a menzim is, tegnap kellett volna megjönnie! A ciklusom általában 28 napos! Lehet valaha babám?! Volt már vki hasonló helyzetben? Tapasztalat?
2008. szept. 23. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne ess rögtön kétségbe, sok-sok dolog miatt késhet a baba. A hátrahajló méhszáj nem akadályozó tényező, esetleg csak nehezítheti a teherbeesést, én így tudom. De sok nő szült már ilyennel. Írtad, hogy amúgy minden rendben. Hormonilag? A párodat is kivizsgálták már, mert a férfival szokták kezdeni, az egyszerűbb. Nála is rendben vannak a dolgok? Csináltak összeférhetőségi vizsgálatot?

De lehet, hogy egyszerűen a sresszelés az, ami akadályozza. Szerintem ezt a legnehezebb megtanulni, hogyan kell nem izgulni...

Mi is majd két éve próbálkozunk, remélem hamarosan mindketten babásak leszünk...

2008. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Férjem még nem kezelték, elősször is velem kezdték, de még nagyon az elején a dolgoknak! Azt mondta a doki, majd a closti után ha nem sikerült a dolog, akkor őt küldik vizsgálatra! Nekünk már 4 év! Nálatok mi a probléma?
2008. szept. 23. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi egy év sikertelenség után fordultunk orvoshoz. Az volt a legelső, h. a férjemet küldték andrológiára, és amikor kiderült, h. vele minden rendben a nőgyógyászom rögtön csinált egy hsg-t (petevezeték átfújás). De előtte elmentem egy természetgyógyászhoz, aki azt mondta, h. el van záródva a petevezetőm, arra adott egy 3 napos kúpot. Megcsinálták a hsg-t és másfél hónap múlva teherbe estem. Ehhez az is kellett, h. amikor megfogant, egyáltalán nem gondoltam a babára szex közben, mert már azt hittem, h. rossz időben vagyunke együtt. És sikerült! Úgyhogy ne add fel, neked is sikerülni fog!
2008. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tiszta őrület, először veled kisérletezik ahelyett, hogy a férjedet is elküldené vizsgálatra??? érdekes!!! És ha pont a férjednek van valami problémája???
2008. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló vagyok. Amit eddig tudunk, hogy a páromnak kevés és lassú spermái vannak, de azt mondták, ez elegendő az inszeminációhoz. Én hamarosan megyek petevezető átjárhatósági vizsgálatra... Itt tartunk. Remélem, átjárható vagyok, és még idén sikerül teherbe esnem...
2008. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!