Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus hanyadik napján végezté...

Ciklus hanyadik napján végezték nektek a laporoszkópiát?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lesz nem soká ilyen műtét. Az én orvosom azt mondta, hogy a 10-ik nap környékén csinálják, hogy ne csusszunk le a péröl abban a hónapban sem!
2010. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a hét végén jön meg és 21-én műtenek.Az első válaszolónak:a lapar után nem szabad együtt lenni 3-4 hétig.Nem mondta az orvosod?
2010. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is pénteken fog megjönni és 21-én műtenek.. Eléggé félek tőle, te miket tudsz róla? És miért nem Hsg-t csinálnak?
2010. ápr. 6. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:

3-4 hét NO sex!


Mindig megcsinálják a lényeg, hogy ne menstruálj! Akkor új idő pontot kell kérni.

2010. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csinálják mindig, ezt kifejezetten a ciklus első felében kell.. nekem nem mondta az orvos hogy 3-4 hétig nem lehet szex.. van akinek már abban a hónapban sikerül a baba..
2010. ápr. 6. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklusom 5. napján csinálták, éppen az után, hogy elmúlt a mensim. Szigorúan tilos a szex 3-4 hétig a műtét után. (nekem egyébként utána kb. 2 hétig nem is ment volna...)
2010. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!a 2.válaszoló vagyok.Nekem endometriózisom is van,igy gondoltam csinálja meg ezt is a doki,meg azt is.Nekem azt mondta,hogy ezt mindig menszesz után csinálják,ahányorvos annyi féle.Hol fognak műteni?Engem a Jánosban...
2010. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!