Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik! Nektek mettol...

Kismamik! Nektek mettol Meddig tarott, hogy sűrűn kellett jarnotok pisilni? Foleg mikor mar ejszaka is kellett tobbszor is

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 07:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kb a 20.héttől már éjszaka 1x kelnem kellett,pedig terhesség előtt sosem. Utána a 30.-tól kb már 2-3 alkalommal jártam éjszaka. Nehezen alvó vagyok,szerintem egyhuzamban ez miatt ha 3 órát bírtam éjszaka aludni az jónak számított :)

Mondjuk nappal bepótoltam :D

2016. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kb a 25. héttől kezdve a szülés előtti napig. Nappal volt, hogy óránként, éjszaka 1-2x.
2016. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kb 35-36 hetes koromtól volt, hogy éjszaka is felkeltem pisilni de akkor már nem is egyszer hanem 2-3 alkalommal.

Napközben 24 hetes koromtól de nyár volt és amúgy is rengeteget ittam úgy 3-4 litert amikor nagyon meleg volt így azért csoda lenne ha nem jártam volna sűrűn pisilni.

Az első trimeszterben is volt olyan, hogy sűrűbben jártam pisilni de akkor éjszaka nem keltem erre.

2016. ápr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A korabbi valaszadok nagyon szerencsesek voltak.

En nem ennyire.

Nekem mindharom terhessegemnel mar az elso hetekben megkezdodott, hogy allandoan a wc-re jartam. En mar az elso trimeszterben is ejjel is mentem 2-3 alkalommal.

Hozzateszem, hogy en eleg sok vizet iszok, muszaj is, mert nagyon alacsony a vernyomasom es ha nem iszok eleget, akkor rosszul vagyok, terhesseg alatt ez meg inkabb igy volt. Szoval en akkor is ebredek egyszer pisilni ejjel, ha nem vagyok terhes.

2016. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Éjjelente kijárás az 30. héttől volt, de akkor már 5-6szor is. a 38. hétig tartott, mert ugye akkor volt a császárom.


előtte is már sűrűbben pisiltem, de éjjel tudtam még aludni rendesen. vicces, mert a magzat sose ébredt fel rá, hogy kijárok vécére, így azonnal vissza tudtam mindig aludni.:)

2016. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, én amúgy is ritkán járok pisilni. Amikor dolgoztam és még a terhesség előtt volt, hogy 1 órával munkakezdés után elmentem pisilni aztán munka végén csak. 8 órás munka.

De az átlag 4-5 óránként nem terhesen. Amikor reggel felkelek se érzem, hogy sietnem kellene.

Annyira nem vagyok szerencsés, nemrég szedtem el egy doboz antibiotikumot hólyaghurut miatt. Terhesen 2 dobozra volt szükség 2 alkalommal 1-1 doboz pedig nem iszok keveset.

2016. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sajnos en is az eleje ota jarkalok. Volt ,hogy éjjel 5x is,eddig az a legtöbb,de elotte való nap megettem egy majdnem 3kilos dinnyét! 😃 Valószínű az miatt volt.

De egyebkent 1 a minimum es 3a maximum. Es meg csak 20hetes vagyok.

2016. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is az összes gyerekemmel egész terhesség alatt minden éjjel minimum 2x, de akár 6x is.


Az egyik babámmal az átlagosnál több magzatvizem volt, na vele az utolsó két hónapban nap közben 20 percenként jártam, éjjel másfél-két óránként (amikor nem ittam semmit)

2016. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a pozitiv teszt elötti ejszaka kezdödött a kijarkalas, 3x voltam kint, ez utana a 13. heten tetözött, mert ekkor mar nappal is orankent mennem kellett (elötte nappal nem volt veszes). A 15. hettöl szinte megszünt a dolog, ha este 11-kor lefekszem, csak 6 körül ebredek, hogy pisilnem kell. Most 21 hetes vagyok es egyelöre egyszer megyek ki hajnalban (ez a terhesseg elött is megvolt egyebkent). Egy hirlevelben azt olvastam egyebkent, hogy a 15. hettöl emelkedik ki a meh a kismedenceböl a hasüregbe, es ilyenkor sok kismamanal enyhül a sürü pisiles, majd a 3. trimeszterben ujra elöjön.
2016. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb a 10. hét óta járok többet wc-re, és jóval kevesebbtől úgy érzem, hogy majd bepisilek.
2016. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!