Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes elmenni dokihoz?

Mikor érdemes elmenni dokihoz?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menstruáciom és ma az 5.napon teszteltem egyet.És nagy örömömre már 10 másodperc után nagyon erös két csik lett.Ennek nagyon örülök mertnpárommal már régóta probálkozunk (évek óta). De a nőgyógyászhoz mikor érdemes elmenni? Mikor látná már a terhességet?

2016. ápr. 13. 07:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Akkor inkább veszek folsavat a gyogyszertárba,inkább az a biztosabb
2016. ápr. 14. 08:34
 12/23 anonim ***** válasza:
6.vagyok en elevitet kezdtem el szedni azonnal de az orvos azt mondta femibiont szedjek inkabb az elso trimeszterben +3000 egysegnyi D vitamint.. de nekem van egy izuleti betegsegem is .. a folsav mindenkeppen jo :)
2016. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Vettem Folsav 3mg tablettát.Mennyit kell belőle szedni.Bocsánat hogy ennyit kérdezek,de annyi mindent lehet olvasni,hogy én már nem tudom.ne adagoljam tul se....
2016. ápr. 14. 09:30
 14/23 anonim ***** válasza:

A folsav jo, annyi, hogy terhesseg eseten napi 400 µg kell belole naponta az elso trimeszterben, de 800 is mehet az elejen, a 400 a minimum.

Nezd meg, hogy ebven mennyi van, amit szedsz.


Ezt irta valaki :) en nem tudom kulon folsavat nem szedek..

2016. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
800mikrogramm az 0,8 mg,akkor negyedeljem el a tablettát.....
2016. ápr. 14. 09:48
 16/23 anonim ***** válasza:

[link]

Nezd ezt talaltam :)

2016. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor elnegyedelem :D Megkérdezhetem te hány hetes kismama vagy? És köszönöm a sok segítséget.
2016. ápr. 14. 09:56
 18/23 anonim ***** válasza:
Igazan nincs mit :) 9+4 ma megyek ujra dokihoz.. kivancsi vagyok mennyit nott a picike :) vannak mar tuneteid? Hogy vagy? :)
2016. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
A melleim nagyon nagyon fájnak,föleg a mellbimbó.vizelési inger az óriási :D Egyéb tünetem az nincs....de ngyon vigyázok. Lombikra készültünk volna már a férjemmel.már lemondtunk rola hogy természetesen sikerülhet.Nála is vannak kicsi bajok,kisebb az esélye neki,nálam ez a magas inzulin volt a probléma. Már lassan 3 éve probálkoztunk....és talán most sikerül.és azért kérdezek annyit mert nem akarok bajt. Remélem nálaf is minden rendben lesz. :) neked vannak valamilyen kellemetlen tünetek? Rosszullét ilyesmi?
2016. ápr. 14. 10:06
 20/23 anonim ***** válasza:
Az elejen almos voltam nagyon es a mellem feszult.. meg persze mindent megakarok enni :) most kezdodott a hanyinger par napja.. de egyenlore ez is elviselheto.. :) van egy csodas izuleti betegsegem amitol feltem de a terhesseg altal nagyjabol tunetmentes vagyok ugy hogy ennek orulok :)
2016. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!