Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes elmenni dokihoz?

Mikor érdemes elmenni dokihoz?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menstruáciom és ma az 5.napon teszteltem egyet.És nagy örömömre már 10 másodperc után nagyon erös két csik lett.Ennek nagyon örülök mertnpárommal már régóta probálkozunk (évek óta). De a nőgyógyászhoz mikor érdemes elmenni? Mikor látná már a terhességet?

2016. ápr. 13. 07:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratulálok :) másodszor, pedig egy hét múlva már látja, hogy jó helyen van e. Ha izgulsz akkor egy hét múlva érdemes egyébként ráérsz két hét múlva menni akkor már 6. és 7. hét közt leszel. Boldog babavárást és sok nyugalmat :)
2016. ápr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha 5 napja kesik, akkor majdnem 5 hetes vagy.

En kb ket het mulva mennek a helyedben.

2016. ápr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen én is igy gondoltam hogy várok 2 hetet.probálok nyugodt lenni. :) köszönöm a segítséget.
2016. ápr. 13. 09:03
 4/23 anonim ***** válasza:

Én nem vártam. Ahogy pozitívat teszteltem, a következő munkanapon mentem is.

5+3 hetes voltam akkor, és 8 mm-es petezsákot látott jó helyen. Kért vérvételt, így amikor legközelebb mentem, már ennyivel előrébb volt.

Én meg megnyugodtam, hogy igen, biztos terhesség, és hogy jó helyen van.

2016. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha jol számolom akkor az utolsó menstruáció első napjátol kell számolni és akkor még nem vagyok 5 hetes..4 és fél....
2016. ápr. 13. 09:35
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem 6+2-nél látott szívhangot, de nagyon sokan írják, hogy 8 hetes korban már biztosan látják ha addig nem. :)
2016. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Amig nem megyek el dokihoz, csak két hét mulva,mert nincs panaszom fájásom,addig szedjek valami vitamint?
2016. ápr. 14. 06:43
 8/23 anonim ***** válasza:
Folsavat mindenkeppen. Vagy terhesvitamint, abban mar benne van a folsav is.
2016. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Myo-inositol+folsav port kellett szednem az inzulinrezisztenciám miatt.ha azt szedem továbbra is az jo nem?
2016. ápr. 14. 07:54
 10/23 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismerem. Nem tudom, hogy az inozitol terhesseg alatt hasznalhato-e, ennek nezz utana.

A folsav jo, annyi, hogy terhesseg eseten napi 400 µg kell belole naponta az elso trimeszterben, de 800 is mehet az elejen, a 400 a minimum.

Nezd meg, hogy ebven mennyi van, amit szedsz.

2016. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!