Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal 7 éve vagyunk együtt...

Párommal 7 éve vagyunk együtt és úgy döntöttünk, hogy babát szeretnénk. Ebben a hónapban kezdtünk próbálkozni. Azt vettem észre, hogy kezd menetrendszerűvé válni az együttlét részemről. Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Tehát nem az élvezetért szerelmeskedem, hanem, az lebeg a fejem felett, hogy baba legyen. Kedvesemmel is beszéltem erről, ő azt mondta, hogy megérti, ő is nagyon szeretne babát.De nem önző dolog ez részemről? Vagy ez jelenti a "görcsös akarást"? Ezzel sokan vannak így? Köszönöm előre a véleményeteket!!!
2008. szept. 22. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a görcsös akarás, amiből általában nem lesz baba. Nagyon sokan panaszkodnak erre, hogy mindig a jó napokonvannak együtt, akkor miért nem? Én is így voltam vele. Ne a baba miatt szerelmeskedjetek. Ha így teszel, mindig csalódott leszel amikor megjön. Ő tudja mikor akar érkezni, és nem kell siettetni:-) Szeretkezz akkor amikor jólesik és akkor legalább meglepetés lesz:-) Míg görcsösen akartam nekünk sem sikerült, ahogy letettem róla, következő hónapban máris:-)
2008. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%
Szia!Szerintem egyáltalán nem önző doldog,csak nagyon izgulsz és ez tényleg nem jó:(Ami viszont nagyon szép egy 7 éves kapcsolatban,hogy látszik nagyon szeretitek egymást,hiszen megért a párod.Ez a fontos a megértés és a szeretet, és legyen az előtted,hogy 7 év után,ebben a rohanó és ebben igazad van egyben önző világban a ti szeretetetek szívből jön.A szerelem ösztönözzön és meglásd hamarabb lesz babuci,mint gondolnád!:)Sok sikert és semmi görcs:))
2008. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeteket, próbálom megfogadni a tanácsotokat! Minden jót Nektek!!!
2008. szept. 22. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy példa: volt kolléganöm férjhez ment, és nagyon akart gyereket, de nagyon, 2 évig semmi.....elment orvoshoz, megállapitották hogy neki és férjének is lehet normálisan gyerek., 3 év után, / mert hogy 2 év után is csak arra koncentrált , hogy gyerek legyen / azt mondta nem kell már neki, utána lett 3 fia egymás után, és ez nem csoda, ez igy volt !!!! Nem koncentrált rá, tehát ne akard nagyon , jön az magátol, ez példa neked, bár nem biztos hogy mindenkinél igy van, én csak leirtam 1 tanulságot
2008. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is hasonlóan történt. Nagyon akartam a kisbabát. Ha a férjem fáradt volt akkor is akartam az együttléteket mert szerintem pont akkor volt a peteérésem. Aztán rá kellett jönnöm, hogy igy nem fog sikerülni. Másképp kezdtem el gondolkodni elhagytam a görcsös akarást. Rá két hónapra sikerült is teherbe esnem.
2008. szept. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, nagyon tanulságos! Igyekszem, igyekszem......:)))
2008. szept. 23. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod azoknál a pároknál akik rendszeresen együtt vannak és szóval hetente többször azoknál sokkal több esély van arra, hogy összejön a baba, és ha így van kár ezen járni a kis fejednek, mert úgy is összejön ne csak azért legyetek együtt mert... nagyon lényeges, hogy szeressetek együtt lenni, mert ez a kapcsolat rontója is lehet. És ha már most azt veszed észre mi lesz később?????
2008. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!