Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell egy képnek negatívot...

Hogy kell egy képnek negatívot csinálni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 08:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak azt szeretném kérdezni,hogy miért szoktak a tesztről negatívot csinálni? Mire jó? Jobban látszik esetleg a halvány csík?Hűű,lehet h hülye kérdés,boccs,csak nem tudom.Köszönöm a választ, és szorítok Neked,hogy babád legyen!:)
2010. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
igen jól gondoltad! Köszi, hogy drukkolsz.
2010. ápr. 6. 10:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én is szurkolok neked, bár nekem erről a fajta tesztről sajnos rossz tapasztalatom van.Egyszer vettem ilyet, mert csak ez volt a patikában, és elég erős pozitívat teszteltem.Még aznap megjött a menzim.Másnap egy jó minőségű teszttel negatívat.
2010. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok:-)


De sajnos engem is becsapott. Tegnap voltam a dokinál. :-((((((( Most itt kesergek a gép előtt. P.C.O.-m van. Igaz csak gyenge,vagy kezdődő de nekem ez is a világ vége.

Kaptam rá metfogamma gyógyszert. Mennem kell vérvételre stb... Nagyon szomorú vagyok. Már 1 éve várjuk a csodát.

Most még biztos el fog menni pár hónap mire rendbe raknak...

2010. ápr. 7. 11:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia azóta mizu?
2017. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta két gyönyörű fiam van. egy 6 éves, és egy 3 éves. Kiderült a férjemnek, volt nagyon alacsony sperma száma. 8 M amiből kb 6M kuka volt tehát talán 2 M lehetett használni. Már mentünk időpontért a meddőségibe mikor spontán teherbe estem... az első 2 évig szopizott, és rá 1 hónapra terhes maradtam szintén spontán a mésodikkal... tehát nem volt nekem az ég világon sem PCO-m se semmi bajom... mindenkinek boldog babásodást, és stresszmentest.. nem értettem ezt a n görcsölj rá dolgot egész addig míg bele nem törődtem, hogy nem lehet.. annyira emlékszem arra az éjszakára mikor megfogant a fiam, hogy milyen elkeseredett, voltam, feladtam.. és tessék...
2018. jan. 20. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!