Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet, miért...

Megnéznétek a görbémet, miért ilyen cikk-cakkos?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 6. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:

nah erre én is kiváncsi vagyok mivel az enyém is így néz ki..

[link]

ez az enyém..

2010. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Sztem a te görbéd szép, nincs akkora eltérés a hőmérsékletek között! :) Mikor fogsz tesztelni? Úgy látom, hogy tegnapra/mára nem vártad ugye? :))
2010. ápr. 6. 07:50
 3/5 anonim ***** válasza:

hát én holnaputánra nem várom..de kiszámíthatatlan mert 28-30 naposak a ciklusaim..tesztem a hétvégére tartogatom,mivel már az ünnep előtt annyira kiváncsi voltam,hogy 2 X-EPIL-t is megcsináltam és nega lett..sztem korai volt.

De akkor éreztem nagyon a menszis érzés és cic fájdalmat,na de 2 napja semmit nem érzek csak olyan mintha izgulnék mindenért(érdekes)

2010. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vok. Te mikor nem várod?
2010. ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A teszt még sztem is nagyon korai volt! :) Elég szép a görbéd, esélyes! Nagyon drukkolok neked!!! Én csak hétfőre nem várom, de nem valószínű, hogy össze jött, mert pont akkor nem tudtunk együtt lenni, mikor az ovu teszt nega lett. Igaz előtte szeretkeztünk, de így kevesebb az esély. Mellfeszülés van nekem is, de nagyon enyhe. Ilyenkor már majd le szakadnak a cickók, és a bimbóm is szokott fájni, azt sem érzem most. Más tünetem nincs. :) Van itthon nekem is teszt, de leghamarabb csak keddne csinálom meg, vagy hétfőn. Remélem összejött mindkettőnknek! :)))
2010. ápr. 6. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!