Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem igazan ertem a gorbemet!...

Nem igazan ertem a gorbemet! Megneznetek miert ilyen cikk-cakkos? Most akkor volt peteeresem vagy sem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 19. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 17-19. napokra tenném a dolgot. Talán akkor volt valamikor. Ezt inkább az ovufájdalomból gondolom, viszont a 19. napon a 17-hez képest magasabb a hőd. De én nem igazán értek a hőgörbékhez, ezt csak úgy gondolom, szóval ne higyj nekem, nem biztos, hogy akkor volt.
2009. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy időben mérd a hőd akkor nem lesz ennyi ugrálás!nem jó hogy mindig máskor méred!
2009. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban nem nagyon kiértékelhető a görbe, mert mindig más és más időpontokban lett mérve a hő.

Ha ma is legalább annyi (vagy magasabb) lett volna, mint a tegnapi, akkor merném állítani, hogy 16-17-én volt PÉ-d. Így viszont nem merném kijelenteni, mert vissza leesett a hőd.

Vagy pedig pont ma van, de ezt meg majd csak a holnapi hő alapján lehet megállapítani.

2009. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom. Én is mérem a hőm minden reggel, amikor ébredek, de mindig máskor van ez. Hol hajnal ötkor, hogy reggel nyolckor. Mégis van értékelhető görbém, minden látszik rajta, még a peteérés után egy héttel az ösztrogén miatti egynapos esés is. Én csak arra szoktam ügyelni, hogy mérés előtt még a másik oldalamra se forduljak át, egyáltalán semmit ne mozogjak mérés előtt.
2009. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, de a kérdésedre a válasz kimaradt. Én sajnos nem látok peteérést a görbédben. Ha lett volna, akkor utána felment volna a hőd öt napon belül valamikor, akár nagyon lassan is, és minimum öt napig magasan is maradt volna.


Bár attól még lehetett peteérésed, hogy nem látszik a görbén. Sőt, még ez után is lehet.

2009. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!