Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston mellett is megjöhet...

Duphaston mellett is megjöhet korábban a vérzés? 11. napon görcsölök és barnázgatok ☹

Figyelt kérdés
Két napja az esti bogyót elfelejtettem bevenni és éjjel egykor pótoltam. Lehet hogy ettől van?

2016. ápr. 7. 12:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Reggel teszteltem egyet, negatív lett. 😩 Elszámoltam magam, a 11.dpon vagyok, de szerintem mindegy is, nincs baba. 😢
2016. ápr. 8. 07:13
 12/13 anonim ***** válasza:
szia lett baba azota?? en is fog kelleni szedjem a dupahstont es azert kerdem hogy segit e :)
2016. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia. Nekem végül nem sikerült a baba. Most Norcolutos hónapom van.... 20 napig kell szednem napi 2 szemet, mert túl vastag a méhnyálkahártyám, elvileg ez kipucolja majd a méhemet. Már csak két nap van hátra belőle szerencsére. Aztán a következő hónapra Clostit kaptam. Bizakodom!!! :)

De az én sikertelenségem ne keserítsen el, semmit nem jelent. Mondta a doki hogy ilyen vastag nyálkahártyával kicsi az esélyem hogy sikerül... Szóval megy a DRUKK ezerrel!!! :) Csak pozitívan! :)

2016. máj. 3. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!