Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb másfél hete hányingerem...

Kb másfél hete hányingerem van szúr alul a hasam 4nap van a nemvártig lehet öszejött a baba?

Figyelt kérdés
peteérésem 14-15én volt és már elötte is párommal próbálkozunk van esély hogy öszejött ababa? reggel hányinger sohan em szoktak tüneteim lenni méhszályam 5napon keresztül kicsit nyitvavólt msotmár alig érem el lehet hogy öszejött a babuci? ja és pocim az nőtt kicsit( tudom ilyenkor még nem kéne)
2008. szept. 22. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben vagyok, mint te, csak nekem egy nappal kevesebb van a nem vártig és 11-én volt pé-m.
2008. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szzurkoljunk egymásnak! remélem öszejött mindkettőnknek azért majd írd meg hogöszejött e vagy nem
2008. szept. 22. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen van. A szurkálás lehet az, hogy tágulnak a tartószalagok, a hányinger meg mint tudjuk szintén lehet jele a terhességnek! Remélem összejött! Vigyázz Magatokra, pihenj sokat, főleg az első időben! 4 hós kislány anyukája.
2008. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor reménykedhetek hogy öszejt??ha nem jön meg akkor mennyi időre rá csináljak tesztet? mondjuk október elején nőgyógyászhoz kell mennem rákszűrésre
2008. szept. 22. 13:19
 5/7 A kérdező kommentje:
ja a ma reggeli hőm 37,6volt!
2008. szept. 22. 13:25
 6/7 anonim válasza:

A tesztek azt írják, hogy kb egy héttel-10 nappal a megtermékenyülés után már kimutathatja a babát - vannak kifejezetten "hiper érzékeny" tesztek, amit mensi előtt is lehet végezni. Én egyébként rögtön a nem várt mensi napján csináltam tesztet és pozitív lett.

Sok sikert nektek - Ja! A hasam 4 hetesen nekem is kicsit nagyobb lett - dolgozik bent a babó :)))

2008. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2nap a nemvártig félek hogy nem jött ösze a kicsi
2008. szept. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!