Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja fájnak a melleim és...

8 napja fájnak a melleim és még 5 nap van a nem vártig. Normális ez?

Figyelt kérdés

A ciklusaim átlag 25 naposak. Nagyjából a 11. napon szokott pém lenni(ovu teszt, hőmérő).Mellfeszülés menzi előtt 1 héttel szokott jelentkezni, de most nagyjából ciklus közepétől változó mértékben, de minden nap fáj. Sokszor úgy érzem, mintha szúrkálna.

Ami nagyon érdekes, hogy főleg reggel és este feszülnek nagyon.


2008. szept. 22. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Akkor is normális, ha terhes lettél, és akkor is ha nem , mert a peteérésnek is lehet ilyen tünete, akkor is ha nem szokott lenni, vagy nem akkor.

Várd ki az 5 napot és utána tesztelhetsz.

2008. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
nekem még 3 napom van a nem vártig, de drukkolok neked is.
2008. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ez természetes nekem mostanába kb két héttel előtte már elkezdenek fájni és úgy ahogy még sohasem.
2008. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a peteéréstől a menzesz 1. napjáig fáj. Onnan tudom, hogy megjön, hogy nem fájnak már a melleim. Viszont nekem MINDIG így van és egész nap fáj.

Drukkolok!!!!

2008. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2008. szept. 23. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!