Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van ez hogy közep...

Miert van ez hogy közep idöben, de csak közep idöben megtamad mindig a candida?

Figyelt kérdés
ugyertem hogy amikor peteeresem van,mindig megkapom ezt a fertözest.Mar 7.honapja jarok az orvoshoz vele,es ö sem erti.Talan ezmiadt nem jön össze nekem a baba? Kerlek bennetek ha tud valaki valamit vagy volt mar ilyen vagy hasonlo helyzetben,adjon nekem tanacsot!Mar elkeztem teljesen magamba fordulni!
2008. szept. 22. 05:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szióka! Nagyon sajnálom, h Te is hasonló cipőben jársz mint én. Én most már több mint egy éve szenvedek Candidától, túl vagyok egy Candida-diétán és mindig új szereket adnak, h majd ez segít... Addig, amig a candida jelen van, a baba nem tud beágyazódni, ha esetleg megtörténik is a megtermékenyülés. Szóval a candidát ki kell pusztítani úgymond, de teljesen nem lehet, mert a szervezetben természetesen is megtalálható.
2008. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Én most két új dolgot próbáltam ki. Az egyik a Protexin Candid Plus nevű antibiotikum, mely 4000 Ft körül van. A másik pedig az Ezüstkolloid nevű folyadék. Ez az utolsó esélyem, már teljesen belefáradtam. Egy éve szinte minden hónapban visszajön... volt két hónap, amikor teljesen egészséges voltam: nem ettem cukrot, lefogytam két hét alatt 4 kg-ot, de úgy, h az eredeti súlyom 45 kg... 162 cm magassággal. Szóval én most ezeket szedem. Kipróbáltam a lúgosítást is, de annyit kellett inni, h nem bírta a vesém, és akkor is pisilnem kellett, amikor épp a wc-ről jöttem ki, tehát mehettem vissza... A nőgyógyászok többsége nem tudja kikezelni az embert, a dietetikusok viszont igen jók. Én most probiotikumot fogyasztok és ezt a folyadékot, majd meglátjuk... Remélem, h tudtam segíteni. Én már rengeteget sírtam emiatt, de ha egy kicsit stresszelek, már azonnal begombásodok. Kezelték a férjemet, de neki kutya baja sincs, ugyanis a pasik ritkán kapják meg. (Persze őket is kezelni kell, de megunják, h mindig kenegetik a micsodájukat és "hülyének" nézik a nőt). Azt kell tudni a hüvelygombáról, h a bélből jön! Tehát a bélrendszert kell helyrehozni! Ezért jó a probiotikum. És egyél kevesebb édességet peteérés körüli időben. Én nem eszem cukrot, baromi nehéz és minden bajom van, de muszáj kibírni. Remélem, h tudtam segíteni!!! Ha gondolod, írj privit! Z.
2008. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Protexin Candid plus: nem antibiotikum, hanem probiotikum!!! Bocsika. ez is a gomba miatt van....
2008. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!