Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 hónapja hagytam abba a...

Ha 2 hónapja hagytam abba a gyógyszert, akkor kb. mikor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2007. nov. 12. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
ha pont a peteeres koruli napokban van sexualis egyuttleted ami behatolassal jar,gondolom egyeb tenyezoket tudsz,beled kell h elvezzen,az hogy a gyogyszert abbahagytad az jo mert igy nincs ami megakadalyozza.kis szerencsevel azonnal is sikerulhet,ha nem az sem baj, addig elvezzetek az egyuttleteket,es ugyis teherbe esel.de ne felj a gyogyszer mar nem ved!
2007. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Akár azonnal. Nekem elsőre sikerült teherbe esnem, pedig csak 1 hónap telt el a gyógyszer abbahagyása után. Szép, egészséges lányom lett.
2007. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Az orvosok 3 hónapot javasolnak a gyógyszer kiürülése miatt, de ha nem védekezel másképp , akkor terhes lehetsz akármikor.
2007. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Azonnal terhes lehetsz ha már nem szeded a gyógyszert! A kiürülést(kb. 3 hó.)a szervezetből csak a terhesség kiszámitása miatt javasolják,egyébként nincs káros hatása a magzatra!
2007. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!