Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm mensije már 6...

A barátnőm mensije már 6 napot késik, és azt mondja nagyon nagy az étvágya. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
A barátnőm aki csak most lesz 15,lefeküdt a barátjával. Többször peóbálkoztak, és a bnőm azt mondta, kb. 2 hete "sikerült". Azt mondta védekeztek, de kérdeztem hogy nem e szakadt szét az óvszer? azt mondta, "nem nézték". A mensije már 6 napot késik,és azt mondja nagyon nagy az étvágya. Ez biztos jel??? És most már 2 hét után ha terhes lenne nem lehetne valamit tenni, tabletta vagy valami? Nagyon kétségbe van esve, a barátja is, és most már én is! A szülei nem tudnak róla. Kérlek segítsetek.. Nagyon fiatal még temészetesen nem akarja hogy terhes legyen!! Mit tegyen???
2008. szept. 21. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sürgősen vegyen egy tesztet és reggeli első vizeletből csinálja is meg! Ha terhes, akkor a másik sürgős feladata, hogy elmenjen a nőgyógyászához, de akkor már nem kerülheti el, hogy a szülei ne tudják meg, ugyanis az abortusz elvégzéséhez kell a szülői beleegyezés is.
2008. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek kevés esély van a terhessésre persze lehetséges, bár első alkalomkor nem szoktak a párok olyan hevesek lenni, hogy kiszakadjon. Nekem mensi előtt is nagy az étvágyam ez nem jelent egyértelműen terhességet! De szerintem csináljon egy tesztet az a biztos.
2008. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt vegyetek egy terhességi tesztet.Az majd kimutatja van e okotok aggodalomra.Ráértek utána görcsölni ezen.menjetek patikába,vagy lehet kapni tescoban rossmanban is a Lilly nevü tesztet.
2008. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen idős koromban velem is előfordult, hogy csak úgy kimaradt mindenféle jel nélkül. Tudtam, hogy nem lehet probléma. Azt azért becsülöm bennük, hogy védekeztek,de azért máskor legyenek óvatosabbak. 99.9%, hogy nem lett terhes.
2008. szept. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jupííí... nem terhes.^^
2008. szept. 24. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
huh :-)
2008. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!