Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm megbetegedett, késik...

Barátnőm megbetegedett, késik a menstruációja, összefügg a kettő?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel sokat vagyunk együtt, mindig védekezünk (ebben a hónapban peteéréskor pont csináltuk). Most meg van betegedve, megfázva, fáj a feje meg ilyenek, de késik a mensije. Kijöttek a pattanásai, fáj az alhasa úgy, mintha már jönne, de mégis késik. Ez a betegség miatt lehet, vagy mi a helyzet, mert ő már izgul, én pedig tanácstalan vagyok. Ha fáj neki, akkor az már jelentheti azt, hogy meg fog jönni neki, nem?
2009. okt. 21. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, késhet megfázás, vagy gyógyszer miatt is, de én csinálnék egy tesztet.
2009. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha olyan érzése van, mint mikor ilyenkor szokott (fájdogál az alhasa belül), az azt jelenti hogy jönne csak valamiért késik, nem?
2009. okt. 21. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Megfázástól késhet a mensije. Nem írtad meg, hogyan "védekeztek", ha felmerül bennetek a terhesség gyanúja. Ha pl. megszakítással az egyáltalán nem biztonságos, és van okotok aggódni! Nem ijesztgetni akarlak, de teherbeeséskor legyengül az immunrendszer, sokan könnyebben megfáznak. "Mindjárt megjön" érzés van terhességnél is! Ha megbízhatóan védekeztetek, akkor nyugi, de ha nem, akkor csináljatok tesztet!
2009. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gumit használunk, egy korábbi nagyon durva megijedés folytán megbeszéltük, hogy gumi nélkül semmit! Az igaz hogy pont peteérésekor csináltuk, de volt gumi, és a csúcs után rögtön ki is került. Szóval vigyáztunk, azzal nincs probléma
2009. okt. 21. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A "mindjárt megjön"-érzés terhességnél is előforduhat, ez nem jelent semmit, csak ha meg is jön. Első voltam.
2009. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!