Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor esélyes a baba?

Mikor esélyes a baba?

Figyelt kérdés
kb. 2,5 hónapja hagytam abba a gyógyszert!Már lassan rendeződik a ciklusom, de nem az igazi még!Addig még nem rendszeresek a ciklusaim nem is eshetek teherbe???Ha nem ürült ki 100%-osan a gyógyszer semmi esélyem a babára?
2007. nov. 12. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De igen, vannak esélyeid. Van aki gyógyszer mellett esik teherbe. Rögtön abbahagyja, és minden rendben lesz a babával is. Csak amig rendeződik a ciklusod elég nehéz lesz kiszámolni a megfelelő pillanatot. Sok sikert kivánok!
2007. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is két hónappal a gyógyszer abahagyása után lettem várandós.

Tiszta ideg voltam,hogy miért nem történik már semmi,de a természet megoldotta!:)

Ne aggdj,sikerülni fog!

2007. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A gyógyszer gyorsan kiürül a szervezetedből és rendszertelen ciklus mellett is teherbe eshetsz. Én a gyógyszert mikor abbahagytam 3 hónapot vártunk és utánna kezdtünk el próbálkozni, de az én ciklusom 15-34 nap között változott, úgyhogy a számolgatást el lehetett felejteni. Mi a véletlenre bíztuk és a 4. hónapban sikerült teherbe esnem. Egyébként vannak olyan ovulációs tesztek, amelyek segíthetnek meghatározni, hogy mikor vagy fogamzóképes, ha a véletlenben nem bízol.

(15. hetes kismama)

2007. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
rendszertelen ciklus mellett is lehet teherbe esni,bizd a veletlenre mert ha szamolgatsz meg parazol azzal csak megnehezited a dolgokat.a gyogyszer pedig kiurul,ha elolvasod a tajekoztaton is irjak hogy hanyas hasmenes eseten nem garantalt a vedelem,akkor ha mar abbahagytad biztos kiurult.jo "munkat"
2007. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj a ciklus.hu-n, nagyon jó, kiírja, sőt figyelmeztet ha kéred, hogy mikor van peteérésed, feltünteti, hogy mikor van a legnagyobb esély a teherbeesésre és egy sima naptárral is felér! Próbáld ki!
2007. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!