Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e terhesség jele?

Lehet e terhesség jele?

Figyelt kérdés
Nincs igazán etrhességre utaló jelem azon kívül ,hogy késik3 napja.Viszont egyszerűen nem kívánok semmikaját,nem undorodom tőle,de hiába eszek bármit is egyszerűen annyira nem esik jól.nem tudom ez utalhat e terhességre.Szerintetek?
2007. nov. 11. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ilyen kérdés van.Keresö!!!

Csinálj egy tesztet,mert nagy val.ki mutatná,ha terhes lennél.Vagy csak egyszerüen késik.

Ha nem jön meg pa´r napon belül,menj orvoshoz.

2007. nov. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia. ha három napja késik próbálkozhatsz teszttel de ha nem lesz pozitiv az se jelenti azt hogy nem vagy terhes nekem csak 10 nap után mutatta ki és majd utánna produkáltam a terhességi tünetetket!
2007. nov. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A háromnapos késés még nem olyan sok, várj még pár napot és csinálj egy tesztet. A tünetek lehetnek egyszerű hangulatváltozások is, vagy időjárási front, szóval a tesz a megnyugtató, de szerintem csak olcsóbbat vegyél, mert ha többször kell nézned egymás után, ne fizess ki érte annyit "feleslegesen".
2007. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!