Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor próbálkozzunk ahhoz,...

Mikor próbálkozzunk ahhoz, hogy teherbeessek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a mensim első napja, átlag 5-7 napig tart, viszont 5 és fél hetente szokott megjönni. Ez befolyásolja a peteérésem napját? Előző hónapban aug 11-e volt a mensim első napja. És 24.-e körül próbálkoztunk is többször, de sajnos semmi :(
2008. szept. 20. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom akkor kb 38-39 naposak a ciklusaid? Befojásolja a peteérés napját mert így neked nem a 14. nap körül hanem kb a 23-25. nap körül kellene lennie a pé-nek. Az okt. 11-13 körül van.Ez azért van mert a ciklus második fele(luteális szakasz) mindig állandó. Ez 12-16 nap de általában 14. Ha a mensid első napjától visszaszámolsz 14 napot akkor volt a pé-d. És ha rendszeresek a ciklusaid akkor minden hóban kb ugyanakkor van. De vegyél ovu tesztet és akkoriban tesztelj abból kiderül.
2008. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is így vagy - ahogyan az első válaszoló írja - az ovu teszt használata vagy a hőd mérése behatárolhatja majdem biztosra a pé-t.
2008. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól leírták előttem, de annyit hozzátennék, hogy amikor csak jól esik szeretkezzetek! Pláne hosszabb ciklusnál nehéz meghatározni, mikor van pé! ne csüggedj még! Ne feledd! Minden hónap új remény! Nekünk 1 év kellett hozzá, hogy sikerüljön, de lehet hogy azért mert műtöttek közben! Ne azért szeretkezzetek, mert babát szeretnétek, hanem mert jó együtt!!!
2008. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindent tökéletesen leírtak az előttem szólók. Én már csak kis segítséget adok neked. Ezen az oldalon írd be az utolsó menzid napját,hosszát és mindent kiír neked, mikor vannak termékeny napjaid, stb...


Sok sikert!

2008. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hőmérőzés bár nem 100%, azért elég jól belövi, hogy mikor van peteérésed, többnyire pont a két menzi között félidőben szokott lenni. Vannak weboldalak, meg programok is, ahol tudod vezetni, nekem sokat segített.


Nődokit előtte mindenképpen javaslok rákszűrés és hasonlók céljából, esetleg hogy felturbózd azt a 20%ot (annyi esélye van havonta egy rendszeresen szerelmeskedő párnak havonta) homepatias, gyógynoveny alapu cseppeket, teákat, amik megerősítenek ott lennt.


És hacsak nincs nagy mazlitok, nem fog az első honap utan osszejonni, ne hibaztasd magad, es ne add fel, és ne légy szomoru, mert keveseknek sikerül elsőre :) 3-4 hónap az átlagos.


Sok szerencsét

16,5 hetes kismamó

2008. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!