Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 11-én volt a...

Szeptember 11-én volt a menzeszem első napja. Mikor csinálhatok tesztet, ami már biztosan kimutatja, hogy sikerült e teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 10:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lehetett,igen ez egyébként igy van.Mi is átéltük ezt már kétszer, de esküszöm most harmadszor vagyok én is a legjobban megőrülve, alig várom, hogy legyen valami. Lehet, hogy azért mert most nincs itthon a párom és nagyon kevés rá az esély, hogy teherbe essek. Majd hamarosan már kiderül, akkor egy pár hét és én is megpróbálhatok tesztelni már. Melyik tesztet ajánlod? Te melyiket csináltad?
2008. szept. 22. 18:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Én többfélét csináltam. Az első Lily volt, alig látható volt este a csík. Aztán másnap a Medi-lab már jól látható vonalat adott, ezt látta apa is csak! Aztán volt még Corax, meg Clearblue is. szerintem ha van baba mindegy melyiket használod. én jobb szeretem a kazettásat, bár azok picit drágábbak. mondjuk a medi-lab sem volt olcsó, de tényleg kimutatta hamar, érzékeny. Azt benzinkúton vettem, és tesztcsík, meg a Lily is, a többi kazettás volt. Nekem a Lily nem tetszik, mert kicsit furin vannak a részek elválasztva rajta, és egyszer elnéztem a csíkokat, de aztán apa mondta, hogy az nem olyan csík... Már a medi-lab jobb, de hát majd kétszer annyiba kerül! Nekem tényleg az volt az érdekes, hogy olyan 30-32 napos ciklusaim voltak, és már a 25.cn volt ++ tesztem! Úgyhogy ez tényleg attól is függ, hgoy mikor volt pé-d! Nekem ezek szerint korábban, mert csak úgy jön ki, hogy már kimutatta akkor a teszt. Nézz fel a www.babatervezok.otthona.net oldalra, ott sok info van, nagyon jól megírva, képekkel illusztrálva. Egy német doktornőé az oldal, magyarul van, és ő jó szakértő a témában! Lehet is neki írni, segít hőgörbe-elemzésben, meg minden másban is szívesen ad tanácsot!
2008. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor október első napjaiban már én is megpróbálahatok tesztelni, mert én is úgy gondolom, hogy nekem is előbb volt pé-m, mint az ovu naptár amit mutatott.
2008. szept. 23. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!