Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 11-én volt a...

Szeptember 11-én volt a menzeszem első napja. Mikor csinálhatok tesztet, ami már biztosan kimutatja, hogy sikerült e teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A következő mensid időpontjában tesztelhetsz.De az sem gond,ha vársz még utána pár napot.

2008. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha elmarad a menzid rá pár nappal csinálsz tesztet.
2008. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jővő héten lesz még csak a peteérésed, így azután 11 nappal már lehet tesztelni. Hány naposak a ciklusaid?
2008. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
28-32 napos, ezért pontosan elég nehéz meghatározni mikor lesz, vagy volt a pé.
2008. szept. 20. 14:55
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, ma van és tegnap is volt fehér, nyúlos folyásom, szúrkál a hasam, az ovu teszt mindig máshova teszi a pé napját, attól függ hány utolsó menzeszt írok be. Szóval elég bonyolult nálam ez a dolog. Ráadásul a férjem külföldön dolgozik és csak a menstruáció utáni napokon tudtunk együtt lenni, 16,17-én. Abszolút nem értem én ezt, mert akkor most meg mi ez a folyás, meg szúrkálás? Eddig nem figyeltem ennyire, mert most döntöttük el, hogy szeretnénk babát. Már van kettő, de ők elsőre öszejöttek, nem kellett semmit se számolgatnom, csak most kevés az esély, ezért próbálok számolgatni.Mennék októberben a férjemhez , csak tudnom kellene hányadika körül rendeljem a jegyet, hogy épp jó legyen. :)
2008. szept. 20. 15:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem voltam túl bonyolult.
2008. szept. 20. 15:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Mármint a netes progikra gondolsz, amikbe ha beírod a mensiidet, kiírja mikor lesz pé-d? Ezekre keveset lehet adni... Nekem sem jött be, mivel nekem is olyan 30-32 napos ciklusaim voltak. nem kizárt, hogy előbb van pé-d és a luteális fázisod a hosszabb, nekem is valahogy így volt. 10-12. nap körül már volt ez a nyúlós folyásom, és néha olyankor szúrkált a petefészkem is. És most, amikor sikerült a babó, valószínűleg előbb volt pé-m, legalábbis az alapján, hogy a teszt mikor kimutatta már a babát! Szerintem erre a folyásra azért lehet adni! Ne a progik alapján számolj, hanem ahogy te érzed! A terhességi idő kiszámításánál is elszámoláshoz vezet, hogy a kalkulátorok, még a doki korongja is 28 napos ciklussal számol, és ha neked nem annyi, hát nem stimmelnek az eredmények! Ezért jó, ha figyelgeted magad, mert úgy pontosabb eredményt kapsz, mint a programmokkal!

Sok sikert! Az utsó válaszoló voltam

2008. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Először is gratula a babához, élményekkel teli babavárást kívánok! Különben igen, a netes progikra gondoltam, ha a 28 napos ciklusokat irom be akkor 19-ére dobja ki a pé-t( mármint szeptember 19-re) , utána beírom az utolsó két mensimet, ami meg 30 és 32 napos ciklus volt, akkor meg 26-ra teszi, úgyhogy nem jó így. 19 én volt fehér folyásom, de tegnap is egy minimális, meg ma is van még kevés, pedig azt írták, hogy pé után szárazságnak kéne következni. Lehet nekem nem is azért van most fehéres folyásom? De a hasam meg csak tegnap, tegnapelőtt szúrkált. Nekem ilyen bonyolult csak megismerni saját szervezetemet, vagy ehhez idő kell?

2008. szept. 21. 18:40
 9/13 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés az utolsó válaszadótól? Neked mennyi idő múlva lett poz. teszted? Megvártad még késik a mensid?
2008. szept. 21. 19:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Az utolsó válaszadó vagyok. Nekem sem volt egyszerű, de sikerült megismernem magam. Ha már az elején beállítod a netes progiknál a ciklusod hosszát, aszerint számol, aztán módosítgat ő. de a legpontosabb mindig a saját megfigyelés, mert ők bizonyos tényezőket nem tudnak figyelemben működni. én több helyen is vezettem a neten, így láttam, milyen eltéréseket mutatnak.

Nekem 30-31 napos ciklusok mellett a 25. napon volt először pozitív a teszt, de ez volt az első teszt akkor. Csak azért csináltam meg, mert azt álmodtam, hogy teszteltem, és pozitív lett. De csak az álom után 2 nappal teszteltem. Nem hittem benne, hogy lehet 2 csík ilyen korán!!! De a párom is látta, rohantam hozzá megmutatni! Szóval ennyit arról, hogy az ember eltervezi, hogy majd én hogyan mondom el páromnak a nagy hírt!!! Az ajtót is majd betörtem a szobán!!!

2008. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!