Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek legközelebb?...

Mikor teszteljek legközelebb? Mennyi az esélye hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem.Két csíkom lett de az egyik halvány!De akkor is ottvan.
2008. szept. 20. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor engedd meg, hogy gratuláljak!!! :)

bármilyen halvány a csík, ha látszik, az pozitívnak számít

2008. szept. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Mensi utáni nap teszeltem én is egy halványat.rá következő 3 nap meg negativak lettek a tesztek :( De nekem maria momed teszt csalt,és tényleg nagyon halvány volt a teszt.6 nap múlva megjött. :(

Kívánom hogy Neked ott legyen a kis poci lakód! Ada.

2008. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Mikor én teszteltem Gabriellel akkor is halovány volt a második csík,de ott volt :)Én nem csináltam másikat,mert nekem már voltak tüneteim...

Gratulálok,minden jót

34hetes kismama

2008. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolso válaszadó:Milyen tüneted voltak?
2008. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell tesztelned!Gratulálok!

Mindenképpen menj el orvoshoz!:)

2008. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre:nagyon érzékenyek voltak a cicieim,rettentően hányingerem volt,szédelegtem,és elég sűrűn jártam pisizni:)

Neked is vannak?

2008. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,de nekem 3.-án volt menzim,igaz kevesebb de volt!Már nagyon kivagyok,félek hogy mi lehet!!Egész nap szédölgök!Érzékenyebbek a melleim!
2008. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha erősebb csíkot szeretnél látni, akkor várj2 napot és tesztelj újra! Gratulálok! Először nekem is halovány volt nagyon, de ott volt.

Már most is elmehetsz orvoshoz, de szerintem érdemes megvárni úgy az 5. hét közepét, mert akkor már több látható. én a 6.héten voltam, kb 2 héttel a teszt után, és még akkor is csak a petezsákot látta az orvos.

2008. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!