Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk, de a srác...

Nem védekeztünk, de a srác jóval azelőtt mielőtt elment, kihúzta a péniszét, mekkora az esély, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ez ma már volt, 0 és a mínusz között, nincs meg a minimális spermaszám a megtermékenyüléshez.
2008. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem valószínű.Mi sokszor szoktuk "így" csinálni és nem lettem terhes.Bár azért megeshet.Tudod az a biztos, ami már megtörtént.
2008. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Van esély rá.Hiszen előváladék is kerülhetett beléd ami már tartalmaz kevés spermát.És ha pont akkor volt peteérésed amikor előváladék került beléd akkor bizony baj van.Legközelebb védekezzetek
2008. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Sztem nem vagy terhes, ha időben kivette!! De inkább védekezzetek!!
2008. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább védekezzetek!
2008. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én így estem teherbe. Abban a hónapban egyetlen alklommal volt szex,méghozzá ezzel a "kiveszem időben módszerrel",és terhes lettem. Most 6 hónapos a lányom:)

2008. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van esély rá így is, hogy teherbeessél, de nagyon kevés! Az előváladékban is van sperma, ezért nem kizárható. de ne stresszelj most ezen, mert aztán meg azért késik majd!
2008. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sziasztok. én is ezzel a kérdéssel fordulok hozzátok... mi se védekeztünk, de jóval elötte kivette mint ahogy elment volna. de mikor elment megtörölte és tovább folytatta. de utána fél órán belül kimostam jól. ettől is lehetek terhes? kérlek válaszoljatok nagyon fontos. nagyon félek :S:S
2011. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!