Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet hányingerem? Baba...

Mitől lehet hányingerem? Baba van a dolgogban? Bár nem nyilvánvaló. Csináljak tesztet? Vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Szeptember 1-én volt meg utoljára,de nem úgy,ahogy szokott. 5nap helyett 3napig tartott. És most ez a 3.napja,hogy hányingerem van minden reggel,sőt még most is. Enni alig eszek,mert kb.2szendvics egy nap. Most kellene,hogy legyen pém. De a cicim se fáj...
2008. szept. 19. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs,hogy ilyet kérdezek,de milyen volt a vérzésed abban a három napban?

2008. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors választ. Hát nem volt sok,azt tudom,bár az első nap,nagyon beteg voltam. Szerinted?
2008. szept. 19. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!

Ha rendesen véreztél,úgyértem piros vér volt,akkor nem valószínű,hogy terhes vagy.

Ha viszont barnás-rózsaszínes volt,akkor érdemes lenne csinálni egy tesztet,és elmenni a dokihoz akkor is,ha nem pozitív.

Ő majd biztosat tud neked mondani!

Sok szerencsét! :)

2008. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!!!!!!!!
2008. szept. 19. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2008. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!