Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 1 het mulva kellene megjonn...

Kb 1 het mulva kellene megjonnie, de a mellmimbom nagyon erzekeny ami eddig egyaltalan nem volt, de csak szinte ennyi a tunet, ebbol lehet terhesegre utalni vagy abszolult nem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hamarabb fog megjöni és ezt érzi a mellbimbód.
2008. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Erre a kérdésre nem lehet igennel vagy nemmel válaszólni,ha nem jön meg megtudod.
2008. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak magasabb volt most valamelyik hormonszinted, mint szokott. ez még nem utal egyértelműen terhességre... Ahogy előttem is mondták, várj egy hetet, és ha késik, tesztelj! Addig nem tudja neked senki sem megmondani, hogy sikerült-e... Még a doki sem biztosra!
2008. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így még korai erre válaszolni. Várd meg a mensidet, és ha nem jön meg tesztelj.
2008. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt már ilyen, hogy fájt a mellbimbóm, de nem voltam terhes. volt olyan is hogy a mellem is és a mellbimbóm is nagyon érzékeny volt, szerintem ezért valamilyen hormon felelős.
2008. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!