Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt pé-m tegnap és csak...

Ha volt pé-m tegnap és csak ma tudunk babót készíteni, az már baj?

Figyelt kérdés
Tegnap a hőm 36,7 volt a 16. ciklus napomon. Ma felmennt 36,9-re 17. ciklus nap de csak ma tudunk akciózni. Lehet ebből még baba? Nekem mindig 16. napon van pé-m.
2008. szept. 19. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez már a rágörcsölés, amikor számolgatod, hogy mikor kellene együttlenni!!! tényleg amikor megkívánjátok egymást, kedvetek van hozzá, egymásra fel!!!ne számolgass! Nem kizárt több peteérés egy hónapban!
2008. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kiváncsi, hogy ha ma megemelkedet a hőm akkor még nem e késő? Vagy éppen ma kell együtt lennünk?
2008. szept. 19. 17:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem van két kislányom, egyiknél se számolgattunk, hőmérőztünk, mindkettő első alkalommal összejött, viszont most a férjem külföldről 3 havonta jár haza és bizony én is számolgatok, de nagyon, mert nem tudunk akkor együtt lenni, amikor éppen kedvünk van, de nagyon szeretnénk még egy kisbabát.
2008. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az utolsó előtti válaszoló vagyok. Igen a hőemelkedés napja még tökéletes a babacsináláshoz! Nekem őszintén szólva ez a preciz számolgatás nem jött be. A szervezeted amúgy nagy csodákra képes, ilyen a rendkívüli peteérés. Erre még orvosi magyarázat sincs nagyon, de biztosan hallottál már te is erről. Szóval ha a baba jönni akar, akkor jön! Szerintem a legjobb, mert nekem ez vált be, hogy csak jól érzitek magatokat együtt, szeretkeztek, amikor jól esik(de mert az jó, és nem mert na most babát csinálunk...). Tudom, mennyire nehéz nem erre gondolni, de amíg nem akartatok babát, gondolom addig is szeretkeztetek, mert jó volt! Ennyi elég is, ne legyen közbe az fejedbe a gondolat, hogy hu remélem, most akkor sikerül. meg még nem kelek fel, mert nem feküdtem párnával a fenekem alatt fél órát. Bocs ha ez kicsit durván hangzik! Bevallom én, hogy voltam én is így, hogy minden praktikát igyekeztem bevetni, de semmi!:( Aztán amikor már besokalltam több hónap után, pont jött a nyár. Kirándultunk, nyaraltunk, élveztük a nyarat. és közben egyszer csak sikerült!!!! Az időzítésről annyit, hogy akkortájt többször éreztem úgy, mintha pé-m lenne...
2008. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sajnos apa tegnap nem jött haza igy csak ma van rá esély........... :-((


Na de nem adom fel, ha jön jönni fog igazatok van. Köszi

2008. szept. 20. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!