Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt pé-m tegnap és csak...

Ha volt pé-m tegnap és csak ma tudunk babót készíteni, az már baj?

Figyelt kérdés
Tegnap a hőm 36,7 volt a 16. ciklus napomon. Ma felmennt 36,9-re 17. ciklus nap de csak ma tudunk akciózni. Lehet ebből még baba? Nekem mindig 16. napon van pé-m.
2008. szept. 19. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Azt mondják hogy ha pé után akcióztok akkor kisfiú lesz. Persze ez csak szóbeszéd, vagyis nem tudom...(ciklus.hu-n van ilyen hogy lány vagy fiú lesz!) De szerintem mindenképp legyetek együtt, hisz ha ezt írják akkor az azt jelenti hogy van rá esély! Sok sikert!
2008. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pé. előtt és után 3 napig érdemes próbálkozni.Szex után párnával megemelet csípővel 30-40 perig pihenni.
2008. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Persze! Az végül is lehet bármikor igaz valószínűbb akkor amikorra ki van számolva de így is lehet. De minél jobban számítgatod annál rosszabb. Nem szabad így majd jön amikor jönnie kell. Nézz engem akinek azt mondták nem lehet gyereke.Mindent kipróbáltunk és amikor kezdtük feladni akkor jött a baba. Azóta van 2 szép egészséges gyerekünk egyik 16 hónapos. A másik meg már 4 éves
2008. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jaj én már ugy örülnék egy kis pocak lakónak....


Na meg a párom is, de sajna nagyon elfoglalt és csak ma tudunk együtt lenni de az biztos ,hogy ma kifacsarom :-)))

2008. szept. 19. 15:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak GRATULÁLOK!!! Remélem mi is ilyen szerencsések leszünk!

A baba akkor jön amikor már nem számítasz rá, vagy feladtad! Legalább is pár ismerősömnél!

1.v voltam!

2008. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is most vannak a termékeny napjaim de tegnap előtt tudtunk együtt lenni és tegnap! Szóval reméljük a legjobbakat! Én NAGYON SZORÍTOK NEKED!!!!!!!!!!!!!

Majd írj hogy mi lett!!!

2008. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt hogy megint én 1.válaszoló!
2008. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Szia

Én nem számolgattam, nem hőmérőztem, semmi ilyesmit az ég világon, hogy összejöjjön a baba. Elhatároztuk, hogy most már ha akar jöhet és csak szerettük egymást, minden hókusz-pókusz nélkül, akkor amikor mind a kettőnknek volt kedve a szexhez. Egy hónap alatt összejött a baba!

Én azt javaslom, hogy csak szeressétek egymát akkor és annyiszor, ahányszor csak van kedvetek a ciklus bármely napján és akkor jönni fog a baba.

Sok sikert

6 hetes pocaklakós

2008. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak! és Gratula neki!

Sok egészséges párnak azért nem jön össze ha egészségesek, mert nagyon rágörcsölnek. Ez a jó hozzáállás, hogy ha akar akkor jön, a kapu nyitva! De ettől függetlenül nem vagytok lekésve! Sok sikert és 2 csíkokat kívánok!

2008. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Olyan kis édesek vagytok!!!!


Én minden pocakosnak gratulálok!! Na meg persze az anyukáknak is:-))


Én már nem görcsölök rá, de remélem, hogy ma még nincs késő!!

Jöhet egyből kettő is! :-))) Legalább már meglenne 2 babó!

Köszönöm a bíztatást.

2008. szept. 19. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!