Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyors és pontos terhess...

Milyen gyors és pontos terhességi tesztek vannak?

Figyelt kérdés
Olyan, ami már az 1heteset is kimutatja.
2007. nov. 11. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami az 1 heteset kimutatja 100%-ra szerintem olyan nem nagyon van. De ha már 1 napot késik, akkor elég biztos eredményt mutatnak a tesztek. A lényeg az, hogy elég HCG hormon legyen a szervezetedben. Az első héten szerintem nem termelődik még annyi.
2007. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Clear Blue-t használtam és aznap teszteltem amikor meg kellett volna jönnie és nekem már két csikot mutatott. De olvastam olyan esetet is, hogy csak 1 vagy 2 hét késés után mutatot pozitiv eredményt. Mindez a hCG szinttől függ.
2007. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.szerintem egy teszt sem ilyen érzékeny!!!sajnos ki kell várnod azt a mensis napot.saját tapasztalatomból tudom,nekem a mensim megjövetele napján mutatta ki a qupido a pozitívat.talán ez a legérzékenyebb.viszont még ez sem mutatta ki a mensim elött 5-nappal.szóval várj legalább addig!sok sikert:5-hetes kismama
2007. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 5 napot késett a mensim,mikor vettem Gabriel tesztet,ami egyből két csíkos lett!

Mint kiderült akkor már 4 hetes volt a magzatkám.

1 heteset legfeljebb a vérből készült Beta Hcg vizsgálat mutatt ki,de ebben nem vagyok biztos.

2007. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!