Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire jók a terhességi...

Mennyire jók a terhességi tesztek?

Figyelt kérdés

Múlthéten szerdán és most hétvégén szombaton voltunk együtt párommal azaz összesen elsőnek 1 hete a másik meg ugye 3napja:)Vettem terhességi tesztet (lilly-t)de ma reggel teszteltem és negatívat mutatott ez mennyire biztos?:)

Mikor mutatja ki a teszt biztosra?:)

vagy menjek el nőgyógyászhoz?:)


2011. szept. 7. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hete volt az aktus, és már teszteltél? Nem csoda, ha negatívat mutatott. Akkor tesztelj, ha kimarad a mensid. Legközelebb gyógyszertárban vegyél tesztet, azok sokkal jobbak, megbízhatóbbak.
2011. szept. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az aktus után akár 3 nap is eltelhet mire megtermékenyül a petesejt, majd innen kb 1 hét mire beágyazódik és hormont termel. vagy is szerintem az aktus után kb 10-12 nappal már kimutatható teszttel.
2011. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sumergo ***** válasza:
A nemvárt előtt nem érdemes tesztelni, mert előtte nem mutatják ki a tesztek, hiszen előbb be kell ágyazódni a megtermékenyült petesejtnek, meg pár nap kell ahhoz is, hogy ez megfelelő mennyiségű hormont termeljen, ami már látható a teszten. Tehát nagyon korai volt még a teszt!
2011. szept. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sumergo ***** válasza:
Ja, a nőgyógyász meg szintén semmit nem lát még. Ahhoz, hogy ő lásson valamit, legalább egy héttel a kimaradás után kell menni, de inkább 2 héttel utána.
2011. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Atroposz ***** válasza:
Nem olyan rosszak a terhességi tesztek amikor nem voltam terhes akkor mind negatív volt.Amikor pedig jött a babócám akkor azt is kimutatta pedig én gyakran a tescoban vettem.
2011. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez változó,hogy mikor mutatja. Nem lehet kategórikusan kijelenteni,hogy csak nemvárt után.

Nekem pl. 5 nappal a nemvárt előtt már mutatta! De általában ilyen korán még nem!

2011. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nemvárt után vagyok 3nappal:)
2011. szept. 7. 17:04
 8/9 sumergo ***** válasza:
Akkor elvileg nem középidőben voltatok együtt, ami azt jelenti, hogy még nem mutatja ki biztosra. Ha tuti eredményt akarsz, akkor a második együttlét után 2 héttel tesztelj, akkor az már biztos. Ennyire szeretnéd, hogy baba legyen, vagy ennyire nem, ezért ilyen fontos?
2011. szept. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát Szerettem volna régebben de nem jött úgy össze és most nem vagyunk olyan anyagi helyzetben h elbírjuk tartani akár sajnos:/
2011. szept. 9. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!