Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességi tesztek...

Melyik terhességi tesztek azok, amelyeket a vizeletsugárba kell tenni, és nem egy pohárba/akármibe gyűjtött vizeletbe tenni?

Figyelt kérdés
És persze melyik megbízható(bb)?
2011. jún. 30. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
pl. clearblue (gyógyszertárban vettem) vagy one step (dm)
2011. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes.
2011. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindkét fajta megbízható, a vizeletsugarast kényelmesebb megcsinálni
2011. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb a clearblue! viszont drága is! én a mártogatóst mindig ásványvizes kupakba csinálom, így nem kell műanyagpohár és teszt után mehet a kukába :)
2011. júl. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a tesztkazettásat szerettem. Nem tudom miért. Volt egy alkalom amikor még nem terveztük a babát és megijedtem, hogy teherbe estem, így ellőttem pár tesztet. Próbáltam a vizeletsugarast, a mártogatóst is. Nekem egyik sem volt kényelmes.

Én a qupido és a gabriell teszteket szerettem.

2011. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. júl. 1. 08:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem irdatlan hányingerem volt a mártogatóstól, így én is olyat vettem, ami vizeletsugaras. Mindegyik kazettás volt, már pontosan nem emlékszem a nevére, de én így kértem ki a gyógyszertárban.

Viszont a mártogatós szerintem jobb, könnyebb beletalálni egy kis üvegbe,majd belemártani mint egy csíkot eltalálni.

Legalábbis én bénáztam egy csomót vele :)

2011. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!