Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónapban mikor az utolsó...

Múlt hónapban mikor az utolsó nap volt meg a párom teljesen belém élvezett és nem is védekeztünk és most is megjött. Hogy hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 10:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Ha babát szeretnétek akkor igen kitartónak kell lennetek, a többség hónapokig-évekig próbálkozik, mire sikerül a baba! A ciklusod közepe táján van peteérésed, akkor van a legnagyobb esély, hogy teherbeess! Ám egy cikluson belül lehet több peteérés is, bár ez ritka. Szóval ha babát szeretnétek szeretkezzetek, amikor csak jól esik! és kitartás, ne csüggedjetek, ha nem mindjárt elsőre sikerül.


Bioszkönyvesek! Pont azért vannak ilyen kérdések, mert a biológia könyvek szűkszavúan annyival intézik el a témát, hogy a gyerek abból lesz, ha a férfi és a nő szexuális aktust létesítenek. Én soha nem tanultam olyanokat, hogy ehhez peteérés is kell, meg még ezer más dolognak együttlennie. Csak ha kíváncsi vagy, és a neten elkezdesz böngészni, ébredsz rá, hogy milyen bonyolult is az egész! nekünk is egy év kellett a babához, és ezalatt nagyon sok mindent olvastam, tapasztaltam. Szóval inkább le kell írni, hogy hogy is van ez, nem pedig ajánlani a biológia könyvet! Bocsánat a kitérőért!

2008. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
17:08-as hozzászóló teljesen igazad van abban, hogy hiányosak a tankönyvek. De ne mondd, hogy egy felnőtt nő nem tudja, innen-onnan, hogy a peteérés szükséges a teherbeeséshez! 1000 %, hogy ezt csak egy gyerek nem tudja, mint ahogyan a kérdező is egy kislány lehet.
2008. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

Egyet értek az utolsó elötti hozzászólóval!!! Nem mindegy hogy hány éves?? nem azért vagyunk itt hogy ezen gondolkodjunk és gyanusítgassuk és bántsuk egymást! Nem mindenkinek van félidőben a peteérése! Lehet hogy fiatal, de ettől még nem kell elitélni! És ha fiatalabb mint Ti akkor mi van? Még sok ideje van így hogy összejöjjön a baba!


Kérdezőnek: A peteérés ÁLTALÁBAN a ciklus közepén van. Ha akkor (pé-kor) vagytok együtt akkor van esély a teherbeesésre de még úgy is (elvileg) aktusonként 30% az esély rá. Van akinek rövid időn belül, akár elsőre összejön a baba és mint olvashatod itt, sokaknak csak hónapok, évek után!

Nem tudom mit szeretnél, de remélem hogy reményeid szerint alakul minden!

A.

2008. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szreintem itt senkit nem zavar, hogy hány éves a lány. Úgy érzem azon vannak néhányan kiakadva, hogy egy olyan lány aki ilyen dolgot nem tud, ő csakis nagyon fiatal lehet, és akkor nem kellene szexuális életet élnie. Szerintem erre gondolnak.
2008. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A 17:08-as hozzászóló vagyok. Igen ez igaz, amit leírtál. Azonban mindenki máskor néz esetleg utána a dolgoknak. Én már elmúltam 25, amikor beleástam magam a témában, addig nem sokkal többet tudtam, mint amit a biológia könyvek, lexikonok adnak. Azaz elég tudatlanka voltam. Ezért nem akadok ki, ha ilyen kérdéseket olvasok. Nekem is jól esett, hogy fórumokon minden lehurrogás nélkül elmondták, amit nem értettem. Szerintem ezzel tudunk segíteni, és így a kérdező megnyugodhat, ill megtudhat valamit, amit barátoktól, szülőktől nem, pedig neki fontos lenne. Ezért van ez az oldal is! Segítsünk egymásnak, ne lehordjuk!


Így a kérdezőnek továbbra is azt mondom: ha babát szerettek volna, akkor az egész ciklusban próbálkozzanak eztán, nem fontos a számolgatás! és sok sikert neki!

2008. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Átlag 3 hónap alatt esik valaki teherbe. (Persze ez olyan, hogy van aki az első pettingtől, van aki évek alatt sem)
2008. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A szerencsésebb átlagnak sikerül 3 hónap alatt! Nagyon sokan az első éven belül, vagy pont azután! Nekem ez a tapasztalatom az ismerősi körben!
2008. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt. Ha olyan fiúval jösz össze aki belédélvez akkor neked nem szexelned kéne hanem a maciaiddal játszanod.

ÓVSZER.

Vegyél. Használd.


Másrészt meg, peteéréskor, azaz általában a ciklus felénél körülbelül húsz százalék az esélye egy átlagos párnak a megtermékenyítésre, máskor elég kevés.


Férfiakban nem bízni! Óvszer nélkül nincs behatolás! Fogadd meg vagy legyél leányanya.

2008. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi szépne a választ és hogy mellettem állsz:-)
2008. szept. 26. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!