Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónapban mikor az utolsó...

Múlt hónapban mikor az utolsó nap volt meg a párom teljesen belém élvezett és nem is védekeztünk és most is megjött. Hogy hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 10:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció alatt sokkal kevesebb a tehereesés esélye.

A menses első napjától számított 14. nap körül a legesélyesebb.

Amúgy ez a hogyhogy nem vagy terhes, furcsa kérdés.

Ritkán szokott az elsőre összejönni, van akik hónapokig, évekig próbálkoznak, mégsem jön össze.

2008. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez elég furi kérdés. Nem jött össze-nagyjából ennyi. Minek volt az utolsó napja????


Nekem két évig nem jött össze-nem mindenkinek olyan könnyű..ha nem jön össze egy évig akkor kell dokihoz menni, de amúgy lehet a pároddal is gond...nem egyből veled van a baj.

Biztosan volt peteérésed, biztosan akkor volt??

2008. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem Te egy nagyon fiatal leányka lehetsz, ha ilyen naívan kérdezel hülyeséget, és még azt sem tudod, hogyan "működik" a megtermékenyítés. Úgy érzem a szavaidból, hogy azt hiszed, mindig teherbe esik egy nő ha mefekszik egy férfival. Szerintem ahelyett hogy szexuális életet élsz a pároddal ? , inkább vedd elő a biológia könyvedet, és olvass utána mi hogyan és miért működik.
2008. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ne oktassál ,mert nem kértem a véleményed!!!!
2008. szept. 19. 10:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

szió!

mi is azt hittuk, hogy majd rogton osszejon :) Az igazság az, hogy 20% az esely havonta rendszeres kexualis elet mellett, ha mind a két fél egészséges.

Van, akinek rogton osszejon, van (mint nekunk) csak par honap utan, fél év az, amikorra általába ossze szokott jonni, es egy ev utan fordulhatnak orvoshoz.

Ha babát szeretnél, rákszuresre, meg ilyen vizsgalatokra mindenkeppen menj el, sok szerencsét

2008. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Babóra akkor a legnagyobb az esély ha peteérés van,ha terveztek,akkor ovulációs teszttel tudod figyelgetni hogy mikor van.Sajna csak 24-36 óráig életképes a petesejt.Mensi idején is teherbe lehet esni,mert van akinek akkor érik a petesejt.
2008. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
hát...én is a bioszkönyv-tanulmányozást támogatom... :D Bocs, de tényleg rádférne...
2008. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Én is a bioszkönyv mellett szavaznék...
2008. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha védekezésről van szó valószínű, hogy még nem akartok babát? ha viszont így van akkor nagyon oda kellene figyelned ezekre a dolgokra, mert később még sokat szenvedhetsz ha teherbe esel.
2008. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen egyetértek a 10.31-es válaszolóval. Talán lenne még mit tanulnod. Egyébként meg ha nem kérted a véleményét, akkor minek teszel itt föl hülye kérdéseket????? Ez azért van hogy mások elmondják a véleményüket. Tudod?
2008. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!